Чернівецька область: рятувальники провели інструктажі зі священиками щодо безпечного святкування Великодня

Невдовзі Великдень – одне з найважливіших релігійних свят, яке пов’язане не тільки з богослужінням та освячуванням великодніх страв, а й із масовим використанням відкритого вогню. Зокрема, люди відвідуватимуть храми, запалюватимуть пасхальні свічки, тому існує загроза виникнення пожежі. Тому, щоб попередити такі випадки, працівники Хотинського районного сектору зустрілися із настоятелями православних церков району та нагадали їм правила безпеки.

На інструктаж у Свято-Покровському соборі зібралися 28 священиків, які здійснюють богослужіння в 32 церквах Хотинщини. Під час спілкування зі священнослужителями, вогнеборці розповіли їм основні правила, яких слід дотримуватись, щоб вберегтися від пожежі в храмі. Зокрема, рятувальники вказали на утримання в належному стані та у легкому для доступу місці вогнегасників, пояснили присутнім, як правильно ними користуватися, щоб швидко ліквідувати загорання. Окрім цього, надзвичайники наголосили, що у Великодні дні до церков масово приходитимуть люди, тому потрібно і їм роз’яснювати правила пожежної безпеки.

У місті Новоселиця фахівці районного сектору Управління провели інструктаж у Свято-Георгіївській церкві, де зібралися всі священики району. Спілкуючись з присутніми, рятувальники закликали їх роз’яснювати вірянам правила пожежної безпеки, закликати парафіян знаходитись із запаленими свічками на безпечній відстані один від одного.

Для подальшого інформування населення, священикам було роздано пам’ятки з пожежної безпеки та листівки на протипожежну тематику.

Прес-служба Управління ДСНС України у Чернівецькій області