День фізичної культури і спорту

13 вересня 2014 року в м.Сокиряни на міському стадіону відбулися заходи з нагоди відзначення Дня фізичної культури і спорту в районі. З вітальним словом до учасників дійства звернулись заступник голови РДА П.П.Бескупський, голова районної організації Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» В.С.Григорівський, заступник начальника – начальник відділу освіти управління освіти, молоді та спорту РДА О.І.Пастушок. Начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації В.С.Маковійчук вручила грамоти РДА кращим вчителям фізичної культури, тренерам дитячо-юнацьких спортивних шкіл, ветеранам спортивного руху району району.

По закінченню урочистостей розпочалась естафета «Веселі старти» серед учнів 6-7 класів загальноосвітніх навчальних закладів району, в якій стартувало 10 команд. До програми естафети ввійшли наступні конкурси: «посадка та збір картоплі», ведення футбольного м’яча, стрибки з м’ячем, стрибки в мішках, передай м’яч останньому, біг на скакалках, біг з тенісною ракеткою з підбиванням м’яча. Найкращий результат показали учні Сокирянської гімназії (вчитель Космачук Любов Володимирівна), які посіли перше місце; друге місце посіла команда ЗОШ І-ІІІ ст. с.Михалкове (вчитель Трач Юрій Васильович); третє – вихованці Сокирянської ДЮСШ (тренер Космачук Любов Володимирівна).

В цей же час на волейбольному майданчику відбувалася зустріч з волейболу серед дівчат між вихованками Сокирянської ДЮСШ та Романковецької КДЮСШ. Захоплюючий поєдинок закінчився перемогою Романковецьких волейболісток з рахунком 3:1.

Закінчилось свято футбольним матчем, в якому зустрілись юні спортсмени Сокирянської ДЮСШ та Романковецької КДЮСШ. Гра закінчилися переконливою перемогою Сокирянських футболістів з рахунком 6:0.

То ж побажаймо юним спортсменам подальших звершень на шляху до підкорення спортивного олімпу!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

87 + = 97