День вишиванки в ЗДО «Суничка» с. Василівка

Вишиванка – національна святиня, що символізує духовне багатство, високу мудрість і традиційний зв’язок багатьох поколінь. Вишиванку передають з роду в рід, зберігають як безцінну реліквію.

Щорічно третього четверга травня місяця українці відзначають День вишиванки.

І в ЗДО «Суничка» с.Василівка відсвяткували «День вишиванки». Було організовано та проведено цікаве дійство за участю дітей нашого закладу. Свято продовжилось на території закладу, де діти водили хороводи та гаївки. Діти разом з вихователями Мікірін М.В. та Біжан О.С., в барвистих вишиванках з задоволенням співали українські пісні, розказували вірші та танцювали таночки. На святі панував піднесений настрій, всі милувалиcя барвистими візерунками вишиванок.

Вишиванка – для українця не лише одяг, не лише вбрання, яке вдягається у найважливіші дні життя або на свята. Це – символ приналежності до роду та нації, а у наш час ще й один із символів, за яким вирізняється наш народ у багатомірному, багатобарвному глобалізованому світі. Яскраві кольори, фантастичні візерунки-символи, багатство фантазії майстрів – усе це і є вишиванка.