Депутати Кіструга, Препелиця, Блажко та Швець відмовились голосувати за зміни до райбюджету, які дозволили виплатити заробітню плату вчителям та придбати бронежилети і каски для міліціонерів, яких планують відправити на схід

Жага влади не дає заспокоїтись активному, останнім часом,  депутату райради Олександру Кіструзі. Сьогодні  він, в черговий раз, намагався примусити колег по органу місцевого самоврядування, прийняти запропоноване рішення, і таки проштовхнути на посаду голови  Сокирянської районної ради потрібну людину. Причому арсенал засобів впливу Олександра Миколайовича на депутатів був вкрай різноманітний: від повчань і прохань до принижень, образ та залякувань. Однак переважна більшість депутатів не зважила на «надуті» закиди горе-революціонера, і вкотре відмовились включати до порядку денного питання обрання голови райради.  Відтак присутні на пленарному засіданні з соромом спостерігали за дитячими витівками дорослого чоловіка. Він то виривав мікрофон, та сам надавав собі слово, перебиваючи колег та  всіляко намагаючись зірвати сесію. Врешті, відчувши свою безпорадність, разом з колегами Петром Препелицею, Петром Блажком та Борисом Швецем покинув сесійну залу.

Після  припинення їх фарсу і політиканства, депутати розглянули 25 питань порядку денного, в тому числі затвердили зміни до районного бюджету, призначили кількох директорів освітніх закладів, прийняли районні програми «Підтримки діяльності Сокирянської районної організації ветеранів України», «Вчитель», «Розвитку туризму», «Цільову програму роботи з обдарованою учнівською молоддю» та виділили кошти на придбання п’яти комплектів бронежилетів та касок для працівників райвідділу міліції.

 1. К коментує:

  КІСТРУГА НЕХАЙ РОЗКАЖЕ ЯК ЗЕМЛЮ КРАВ, ПРОДАВЩИЦЬ ОБМАНЮВАВ І ВІШАВ НА НИХ БОРГИ В МАГАЗИНІ, ТРУДОВІ НЕ ВІДДАВАВ, ПРОДУКТАМИ ПРОСТРОЧЕНИМИ ТОРГУВАВ, ЛЮДЕЙ ТРОЇВ, БЕНЗИНОМ ПАРШИВИМ ТОРГУЄ, ПІД ЧАС “ГОЛОВУВАННЯ” В АДМІНІСТРАЦІЇ (ЗА ЩО ЗАПЛАТИВ І ЙОГО ЯК ЛОХА РОЗВЕЛИ) ВСЕ КУПЛЯВ ДЛЯ АДМІНІСТРАЦІЇ У СВОЇХ МАГАЗИНА, ЛЮДЕЙ ЗАСЕЛИВ У НЕ ЗДАНИЙ БУДИНОК!!!!! МОЖЕ ХВАТИТЬ ВЖЕ ЛЮДЕЙ ДУРИТИ!!!!!!!!!

  • Павло коментує:

   НІ КРАЩЕ НЕХАЙ ПЕТРО РОЗКАЖЕ ЗА КРИМІНАЛЬНІ СПРАВИ ЯКІ НА НОЬОГО ВІДКРИТІ, І ВІД ЯКИХ ВІН ТАКОЮ ПОВЕДІНКОЮ “ГЕРОЙСЬКОЮ” ХОВАЄТЬСЯ, ЗА МАХІНАЦЇ, КРАДІЖКИ, ШАХРАЙСТВО ТА ІМІТАЦІЮ КРАДІЖКИ ВЛАСНОГО ПОМЕШКАННЯ. ЩО ПЕТРО ДУМАЄШ, ЩО ЛЮДИ НЕ ЗНАЮТЬ???!!! ЧИ МОЖЕ ТИ І САМ НЕ ЗНАВ!!!!???7

 2. СОКИР коментує:

  ПРЕПИЛИЦЯ НЕХАЙ КРАЩЕ РОЗКЖЕ, ЯК ВСЕ ЖИТТЯ ЛЮДЕЙ ДУРИ, ПАЇ МІЗЕРНІ І ТІ НЕ ВІДДАЄ, ДЛЯ СЕЛА НІЦ НІЧОГО НЕ ЗРОБИВ, ТРУЖЕНІК ХРЄНОВ!!!!!!!!

 3. федір коментує:

  А ПЕРТРО БЛАЖКО ЧОГО МОВИТЬ, ЩО ЙОГО СИНОК БІГ І ПАДАВ, ЩОБ В ПАРТІЮ РЕГІОНІВ ВЗЯЛИ???????7 ЗАБУВ??? ЛЮДИ ВСЕ ПАМЯТАЮТЬ!!!!!! ЗРАДНИКИ!!

 4. саша кист..а коментує:

  Люди добрі а БУШОВСЬКА придур—шна що там забула????????))))))))))

 5. децл коментує:

  краще футбольну команду би зробили своло-чі,як ви задрали вже!!!!!!і Козак-мудак і всі інші!!!!

 6. Вася коментує:

  а Коля бармен що тут робить???

 7. Сокиряни коментує:

  Не децл а Дідик, ти замість того щоб ходити під адміністрацією сам зробив би щось для своїх Сокирян. Ну що не будь хоч на копійку, ту ж саму футбольну команду. А ти разом з Глушком і К.. бігаєте за Кістругою заді як кобелі за сучкою не весні

 8. З лисої гори коментує:

  Не правильно Глушко, Дідик і К.. не як кобелі за сучкою на весні за Кістругою, а як мандавошки навколо .уя!

 9. децл коментує:

  дебіли я не Дідик!!я просто дивлюсь на цю пародію і мене сміх бере))
  ЯК ЦЕ Й САЙТ ПРОДАВСЯ КОЗАКУ І КО!

 10. Вася коментує:

  Добре що ще коменти “Непарвильні” не видаляють, коли будуть видаляти коментарі, отоді точно продався!

 11. децл коментує:

  та як не видаляють,?!я вже пару раз бачив що мої комент видаляли!
  Політика сайту “Хто платить той заказує музику”!!!Удачі вам у ваші не гарній справі!

  • Developer коментує:

   На даний час сайт ще в розробці. Деякі коментарі могли не зберегтися, або були втрачені через перенесення сайту. З сьогоднішнього дня все вже стабільно, і жоден коментар більше не зникне!

 12. ДІСТАЛИ коментує:

  А чого на Букінфо до цього часу немає статейки з відео “Хвилі протесту дісталися Сокирянської районної ради”? Хвилі завжди викидають на берег якесь гавно. Сокирянські хвилі спромоглися викинути Кістругу, Швеця, Препелицю, Блажка з підтримкою близько 10 членів. На весь район найшлося менше 10 людей які прийшли підтримати Кістругу і К.. Ганьба!!!! І ти Сашко хочеш повчати весь район. Найбільше на що ти здатен це керувати своїм магазином. Там тебе бояться, але не поважають

 13. Буковинець коментує:

  Абсолютно нічого не змінилося… Ті самі нахабні обличчя, те саме свавілля… Навіть коментарі під статтею такі ж вульгарні) Це все дістало…

  • децл коментує:

   ну бо для людей це вже смішно дивитись!тих всіх ганд..нів з “білого дому” треба виганяти!!нічого скоро зберемось на мітинг!!!!!!!

 14. рда коментує:

  вчителям зарплати платять з держбюджету,а не з райбюджету.а каски та бронежилети нехай купляє держава,у держави на це видатки є. правильно проголосували.

 15. просто коментує:

  як лю[censored]ть писати шавки -жополизи “Караван іде”. Нешановні депутати, чого ж ви так боїтеся вибрати голву, що Вася до сих пір сидить на двох стільцях?? Час змінився- міняйте вже свою заскорузлу платівку, лизуни.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

38 + = 43