Державна реєстрація народження – безпосередньо у закладах охорони здоров’я

Коли народжується дитина – в родині радіють усі. Найбільше радіє мама, яка народила дитину й уже не пам’ятає усіх мук переймів та пологів, які передували народженню дитини. Радіє батько й тішиться новим народженим життям. Радіють усі члени сім’ї, родичі, друзі й знайомі. Згідно прийнятої традиції всі вітають, несуть подарунки, бажають здоров’я, благословень і Божої охорони.

Щоб зробити маленький внесок для комфорту тих українок, які народжують нам майбутнє покоління, з метою реалізації сервісів Міністерства юстиції України, створення сприятливих умов, спрямованих на спрощення доступу громадян до адміністративних послуг щодо державної реєстрації народження дитини, на виконання наказу Міністерства юстиції України від 26.08.2015 №1593/5 (зі змінами), 11 березня 2016 року відділом державної реєстрації актів  цивільного стану Сокирянського районного управління юстиції, як і іншими відділами, на території яких розміщені пологові будинки, запроваджено у Сокирянській центральній районній лікарні,  новий сервіс, який передбачає прийняття документів, необхідних для проведення державної реєстрації народження дитини, та видачу свідоцтва про народження дитини безпосередньо у пологовому відділенні.

Виїзний прийом громадян здійснюється:

з вівторка по суботу з 14-00 до 16-00 год.

Видача свідоцтв про народження проводиться:

по документах, прийнятих у вівторок-п’ятницю, – наступного дня після прийняття 

з 14-00 до 16-00 год., 

по документах, прийнятих у суботу, – у наступний вівторок з 14-00 до 16-00 год.

 

Прийом документів та видача, а також проведення державної реєстрації народження здійснюється безкоштовно.

Суть даного пілотного проекту, полягає у можливості отримання свідоцтва про народження дитини, ще до виписки з пологового відділення.

Очікується, що він спростить взаємодію молодих батьків з державними структурами та значно заощадить час, необхідний для реєстрації народження дитини.

Отже, збираючи все необхідне до пологового відділення, незабудьте взяти з собою: паспорт батька та матері; свідоцтво про шлюб. На випадок тих чи інших питань до батька (батьки на різних прізвищах, визнання батьківства), при державній реєстрації народження дитини, необхідна присутність і самого батька.

І, що найбільш важливо, продумайте ім’я для Вашої донечки чи синочка.

Бажаємо Вам легкого народження, здорових та щасливих дітей.

 

Начальник відділу державної реєстрації

актів цивільного стану Сокирянського

районного управління юстиції

Ткач С.А.