Дещо нетрадиційне «кохання» для мешканця Сокирянщини завершилось лавою підсудних та тривалим терміном ув’язнення

Днями (22.03.2016 р.)  Сокирянський районний суд звинуватив 19-річного місцевого мешканця в особливо тяжкому злочині на сексуальному ґрунті і його протиправним діям дав досить принципову оцінку…

Оприлюдненні у залі судового засідання матеріали кримінального провадження засвідчують, що у другій половині дня 13 грудня 2015 року житель одного із населених пунктів району за місцем свого проживання після тривалого застілля (згодом судово-токсикологічна експертиза у потерпілої виявила етилового спирту в об’ємі 4,36 %, що для живих осіб відповідає важкому алкогольному отруєнню із можливим смертельним наслідком) напав на 65-річну гостю-землячку, кількома ударами рук та ніг подолав її опір і, реалізовуючи свої тваринні фантазії,  вчинив дещо нетрадиційні посягання на її статеву свободу. І при цьому  спричинив жінці тяжкі тілесні ушкодження, що виявились несумісними із її життям.

У ході судового засідання нероба у своїй безпосередній причетності до даного зухвалого злочину зізнався, правда, спершу заявив, що через стан сильного алкогольного сп`яніння окремих деталей подій, що мали місце того трагічного дня, не пам`ятає, а згодом, скориставшись змістом ст. 63 Конституції України, від подальших  свідчень на лаві підсудних попросту відмовився.

Зрештою, показами свідків, результатами численних експертиз та іншою доказовою базою провина зловмисника у застосуванні до жертви фізичного насильства, а також у цинічному задоволенні статевої пристрасті неприродним способом, що спричинило особливо тяжкі наслідки (ч.3 ст.153 КК України), судом була встановлена у повному обсязі. І за скоєне, служителі Феміди, ретельно проаналізувавши та зваживши обставини, що обтяжують, а також пом’якшують провину насильника, відрядили його у місця суворої ізоляції від суспільства на довгих вісім літ та зим.

Зауважимо також, що фахівці при комплексній комісійній психолого-психіатричній експертизі виявили у засудженого ознаки легкої розумової відсталості, хоча при цьому, враховуючи його рівень сформованості та функціонування індивідуально-психологічних особливостей, він міг правильно сприймати обставини скоєного ним протиправного діяння та давати по них покази, а також,  що на даному етапі застосування примусових заходів медичного характеру молодий чоловік не потребує.

 Володимир Драюк, ТУ ДСАУ в області