У Сокирянському районі відремонтують ділянку дороги державного значення

Майже 2 кілометри дороги загального користування державного значення Р-63, що проходить через с. Романківці буде капітально відремонтовано. Ремонт буде здійснено згідно затвердженого обласною державною адміністрацією Переліку об’єктів з будівництва, капітального та поточного ремонтів автомобільних доріг загального користування державного значення області на 2016 рік, що  фінансуватимуться за кошти від проведення експерименту, пов’язаного зі спрямуванням 50% суми перевиконання загального обсягу щомісячних індикативних показників надходжень митних платежів під час митного оформлення товарів на території Чернівецької області.

Загалом на ремонт окремих ділянок дороги Р-63 Вартиківці – КПП «Сокиряни», які мають найбільш незадовільний стан передбачено близько 70 мільйонів гривень, понад 5 мільйонів – на ремонт дороги, що проходить через  Сокирянський район.

Як повідомили у відділі містобудування, архітектури та житлово – комунального господарства райдержадміністрації перелік було сформовано на основі пропозицій від району, враховуючи пріоритетність автомобільних доріг та першочергову потребу в проведенні ремонтних робіт.