Для потреб Сокирянської громади придбано додаткову одиницю техніки

Автопарк комунального підприємства міської ради «Сокиряни-благоустрій» поповнено ще одним транспортним засобом – телескопічною автовишкою. Техніку придбали за рахунок місцевого бюджету, її вартість складає більше одного мільйона гривень.

Автомобільний підйомник із колінчатою стрілою призначений для підйому на висоту до 26 метрів. Він  встановлений на шасі автомобіля Mercedes Benz.

Транспортний засіб стане незамінним у місцях, де потрібно виконувати роботи на висоті та де не обійтись без спеціального обладнання.

Завдяки універсальності та можливості змінювати підйомні механізми, техніка стане у нагоді під час обслуговування та ремонту покрівель багатоповерхових будинків,  дозволить ефективно обрізати дерева, допомагатиме під час обслуговування електричних комунікацій тощо.

Придбання такої техніки, як показує практика, є вкрай необхідним. До прикладу, для ліквідації наслідків буревію, який мав місце у громаді в минулому році, комунальникам довелось залучати спецтехніку, а саме телескопічну вишку, яку надала філія «Дирекція з будівництва Дністровської ГАЕС».

Тож тепер реагувати на виклики сьогодення комунальникам вдаватиметься швидше та якісніше.