Для потреб Сокирянської громади закуплено новий сміттєвоз

У Сокирянську громаду доставлено нову одиницю спеціальної техніки – сміттєвоз із заднім завантаженням. Машину було придбано на умовах договору фінансового лізингу, авансовий платіж спрямували із асигнувань державного бюджету та частини коштів із місцевої скарбниці.

Сміттєвоз марки МАЗ – 590425-012 – маневрений та вантажопідйомний і вміщує 17 куб. м. побутових відходів.

Наразі автомобіль вже передано на обслуговування комунального підприємства міської ради «Сокиряни-благоустрій».

«Придбання сміттєвозу – одне з найважливіших питань життєдіяльності громади, це не лише можливість утилізації побутових відходів, а й турбота про наше довкілля та екологію» – зазначає міський голова Василь Козак.

Варто зауважити, що спецтехніка може витягувати сміття з контейнера будь-якої форми і розміру, особливо це доречно у зв’язку із встановленням нових сміттєвих баків у закладах освіти громади та у приватному секторі міста Сокиряни.

Цей універсальний автомобіль дозволить комунальникам надавати якісніші послуги та допоможе налагодити ефективну систему поводження з твердими побутовими відходами.

«Ми й надалі працюватимемо над тим, аби поповнювати базу комунальної техніки громади, наша громада повинна бути найвпорядкованішою!» – додає міський голова Василь Козак.

До кінця поточного тижня на Сокирянщину доставлять ще одну одиницю техніки – самоскид, який дозволить налагодити ефективну роботу щодо утримання доріг громади, особливо у зимовий період.