Для потреб військових Збройних Сил України придбано два транспортні засоби

Товариство ТОВ “ЛТЄ Фрут”, керівник Мартинюк Леонід Миколайович, яке здійснює господарську діяльність на території Сербичанського старостинського округу, виявило ініціативу придбати для потреб військових автомобілі високої прохідності. Зокрема, за надані підприємством кошти придбано позашляховик Nissan X-Trail та компактний кросовер SsangYong Kyron.

Доставку автомобілів з країн Європи забезпечено за сприяння Сокирянської міської ради. За кошт місцевого бюджету наразі здійснюється їх технічне обслуговування та ремонт. Вже найближчим часом транспортні засоби буде передано військовим Збройних Сил України для виконання бойових завдань.

Товариство “ЛТЄ Фрут” працює на території Сокирянської громади, а податки сплачує за місцем реєстрації юридичної особи. За результатами проведеної роз’яснювальної роботи щодо необхідності участі у розвитку громади, на території якої підприємство здійснює діяльність, товариство виявило ініціативу зробити свій внесок у підтримку військових з Сокирянщини, які боронять рідну землю від ворога.

Дякуємо керівнику та колективу ТОВ “ЛТЄ Фрут” за таку важливу та необхідну допомогу.
Разом до Перемоги!
Слава Збройним Силам України!