Для школярів одного із закладів освіти громади проведено психологічний тренінг з розвитку емоційного інтелекту

Дізнатися що таке емоційний інтелект, як його розвивати і у яких сферах життя ці навички можуть стати у нагоді мали змогу школярі одного із закладів загальної середньої освіти громади, серед яких і учні  з числа внутрішньо переміщених осіб. Адже в рамках проекту «Підвищення cтійкості та спроможності до подолання труднощів найбільш вразливими домогосподарствами, що постраждали від конфлікту на Сході України», який реалізує благодійний фонд “Право на захист” у партнерстві з ACTED Ukraine,  на Сокирянщині продовжується робота щодо психологічного подолання труднощів, пов’язаних з війною в Україні, яку проводять  фахівці мобільної групи психологічної підтримки благодійного фонду.

Цього разу психологічний тренінг з розвитку емоційного інтелекту проведено із дітьми.  Школярі вчилися розпізнавати свої почуття та емоції, керувати ними, а також бути уважними до проявів емоцій інших людей.

Учасники заходу залишились задоволеними, адже кожен мав можливість заглибитись у свій внутрішній світ, оцінити свій емоційний стан та висловити свою думку.

Робота в напрямку психологічної просвіти на території громади продовжуватиметься!