До Сокирянської громади прибув гуманітарний вантаж від благодійників Німеччини

Німецька організація Humanitäre Hilfe Korbach надала для потреб громади чергову партію лікарняних ліжок, матраци, меблі, засоби медичного призначення, одяг тощо.

Отриману гуманітарну допомогу  передано для потреб комунального некомерційного підприємства «Сокирянська лікарня».

Це вже не вперше благодійна організація Humanitäre Hilfe Korbach  надає гуманітарну підтримку Сокирянській міській територіальній громаді. На початку листопада Сокирянська лікарня отримала 39 медичних багатофункціональних ліжок. Обладнання влаштоване таким чином, аби максимально полегшити і прискорити реабілітацію людини, яка відновлюється після травм чи операцій.

Відтак, завдяки гуманітарним вантажам, наданим благодійниками, покращено матеріально-технічну базу лікувальної установи, яка є опорним лікувальним закладом. Адже медичним обладнанням будуть забезпечені всі стаціонарні відділення лікарні.

Дякуємо Humanitäre Hilfe Korbach за небайдужість та підтримку! Висловлюємо вдячність всім, хто забезпечив  логістику та сприяв у доставці вантажу до Сокирянської міської територіальної громади! Ваша допомога надзвичайно важлива та необхідна!