До уваги платників ПДВ: з 1 грудня поточного року реєстри податкових накладних заповнюються за новою формою

Сокирянська ОДПІ Головного управління ДФС у Чернівецькій області інформує платників про те, що Міністерство фінансів України наказом від 22.09.2014 року № 958 затверджено нову форму реєстру виданих та отриманих податкових накладних та Порядок його ведення. Даний наказ опублікований 7 листопада 2014 року у виданні «Офіційний вісник України», тобто наказ набере чинності з першого грудня 2014року.

Реєстр виданих та отриманих податкових накладних ведеться платниками ПДВ в електронному вигляді у затвердженому форматі та за власним бажанням платника у паперовому вигляді.

У Реєстрі окремо обліковуються операції:

– з постачання товарів/послуг, які оподатковуються податком на додану вартість за основною ставкою, ставкою 7 % чи нульовою ставкою, звільнених від оподаткування та тих, що не є об’єктом оподаткування, послуг за межами митної території України та послуг, місце постачання яких визначено за межами митної території України;

– з придбання товарів/послуг з метою використання у господарській діяльності платника для здійснення операцій, які оподатковуються податком на додану вартість за основною ставкою, ставкою 7 % чи нульовою ставкою, звільнених від оподаткування та тих, що не є об’єктом оподаткування, а також тих, які не призначаються для використання у господарській діяльності цього платника податку.

Також уточнено, що підписувати реєстр має право керівник (уповноважена особа) або фізична особа (законний представник) та головний бухгалтер (особа, відповідальна за ведення бухгалтерського обліку).

 

    В.о.начальника  ОДПІ                                   А.М.Заришняк

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

+ 66 = 74