До уваги власників, орендарів та користувачів земельними ділянками!
0f9014a2a0de923aa4027ae1ce9b47a4

Значення коефіцієнта індексації нормативної грошової оцінки земель і земельних ділянок за 2022 рік становить:

для сільськогосподарських угідь (рілля, багаторічні насадження, сіножаті, пасовища та перелоги) – 1,0;

для земель і земельних ділянок (крім сільськогосподарських угідь) – 1,15.

Варто зазначити, що витяги, які були сформовані автоматично програмним забезпеченням Державного земельного кадастру в період з 1 січня до 13 січня 2023 року, не містять коефіцієнтів індексації за 2022 рік, відповідно, значення нормативної грошової оцінки земельних ділянок, зазначене в цих витягах, потребує перерахунку із застосуванням коефіцієнта індексації за 2022 рік.

На сьогодні повністю автоматизовано надання послуги з видачі витягів із технічної документації із загальнонаціональної (всеукраїнської) нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення, які розташовані за межами населених пунктів, а також земельних ділянок, розташованих у межах населених пунктів.

Проте в Державному земельному кадастрі існують невідповідності цільового призначення земельних ділянок або категорій земель, результатом чого є невірний розрахунок нормативної грошової оцінки. В такому випадку рекомендуємо звернутися до Центру надання адміністративних послуг або спеціалістів відділу регулювання земельних відносин та екології Сокирянської міської ради, які допоможуть в отриманні достовірних даних.