До уваги жителів району!

Складні погодні умови попередніх зим змушують нас віднестися до примх природи з особливою відповідальністю. Маємо бути готові до будь – яких прогнозів синоптиків. З настанням зимового періоду та в зв’язку із можливим ускладненням погодних умов перший заступник голови райдержадміністрації Олексій Бойко звертається до всіх мешканців району бути обережними та небайдужими.

Передусім обережними та уважними до своїх дітей, старших членів родини. Не залишайте дітей на одинці з побутовими приладами та засобами обігріву. Незабаром новорічно – різдвяні свята. Разом з радістю, яку вони приносять, свята вимагають від нас додаткової обережності. Особливо це стосується дотримання правил пожежної безпеки під час використання піротехнічних засобів. При покупці піротехніки обов’язково звертайте увагу на  наявність документів, які засвідчують їх безпеку.

Окремо хочу звернутися до водіїв. Вирушаючи в дорогу будьте уважними та обережними під час керування транспортним засобом. Завжди варто пам’ятати, що при несприятливих погодних умовах найкращим виходом із ситуації буде відмова від поїздки. Однак, якщо поїздку скасувати не можна, потрібно виконувати прості правила дорожнього руху аби вберегти себе та оточуючих від потрапляння у небезпеку.

І насамкінець, не будьмо байдужими до людей, які в міру обставин стали заручниками зими. Обернімося довкола – навколо кожного з нас є одинокі сусіди, люди похилого віку, інваліди та родини, які потребують допомоги. Ми часто оминаємо людей, які лежать на вулиці зимового дня.  Отож, якщо ви дізналися, що такі люди потребують додаткової уваги обов’язково повідомляйте соціальні служби та райдержадміністрацію.

Давайте допоможемо одне одному пережити зиму, яка за прогнозами синоптиків буде не легкою.

Сподіваємося на ваше розуміння.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 + 2 =