До захисників України із Сокирянської громади спрямують ще два автомобілі

Сокирянська міська рада висловлює слова вдячності колективу станції технічного обслуговування автомобілів фізичної особи – підприємця Ігоря Серебрянського за надання допомоги у переоблаштуванні та технічному обслуговуванні автомобілів для підрозділів Збройних Сил України

Днями на територію громади було доставлено два автомобілі, придбані за кошти, зібрані освітянською родиною, колективом Сокирянської міської ради та небайдужими жителями Сокирянщини, в тому числі й тими, що проживають за межами нашої держави.

Транспортні засоби мають високу прохідність у складних дорожних умовах, а також всі необхідні військовим  технічні можливості.

Вже найближчим часом авто будуть доставлені до зони бойових дій і працюватимуть на спільну перемогу, в тому числі і для потреб одного із підрозділів батальйону територіальної оборони.

Сокирянська міська рада та особисто міський голова Василь Козак висловлюють щиру вдячність фізичній особі-підприємцю Ігорю Серебрянському, який наразі також боронить рідну землю від ворога, а також майстрам станції технічного обслуговування – Олегу Гаманюку, Роману Шаманському, Євгену Конопелюку, Максиму Тарановському та Максиму Тарасюку за переоблаштування та технічне обслуговування в надзвичайно стислі терміни автомобілів для військових. Варто зауважити, що колектив СТО вже не вперше долучається до цієї важливої справи.

Ваша робота – надзвичайно великий внесок у спільну перемогу.

Ми високо цінуємо вашу допомогу, особливо  у такий важкий для нашої держави час.