Другий день перекриття дороги: люди збирають підписи на звернення до президента Петра Порошенка

Як ми уже повідомляли, 24 липня на Сокирянщині біля  зупинки «Грибок» жителі району перекрили дороги на знак протесту проти мобілізації односельчан на Схід.

Ще зранку, 25 липня,  траса була розбловована. Але до вечора люди знову перекрили дорогу. Протестувальникам пропонують підписатись під листом-зверненням до президента України Петра Порошенка, прем’єр-міністра Арсенія Яценюка (напевно, на час складання тексту листа, заяви ще не було – авт.), Мінстра оборони України Галетея Вілерія, голови Чернівецької ОДА Ванзуряка Романа, військового  комісара  Чернівецького обласного військомату полковника Чурая Віталія з вимогами:

1. Повернути жителів Сокирянського району, які наразі перебувають в зоні АТО, до дому.

2. В період часткової або загальної мобілізації в країні жителів району залишити в межах району задля того, щоб обороняти свою територію

3. Повістки та мобілізаційні розпорядження, які були видані від початку 2014 року та підписи громадян поставлені обманним шляхом, визнати недійсними та скасувати.

4. Ротацію в країні проводити за рахунок повернення на схід України чоловіків – жителів Луганської та Донецької областей, які рахуються біженцями.

5. Солдатів строкової служби залишит в межах їх військових частин.

Повний текст читайте на фото.

2014-07-25 17.38.40

 1. Саша коментує:

  “В період часткової або загальної мобілізації в країні жителів району залишити в межах району задля того, щоб обороняти свою територію”… Яку територію обороняти,країни яку на 90% захопили чечени, серби, армяни, москалі, інша нечість… Шевченко писав:” Якби ви вчились так, як треба,То й мудрість би була своя.А то залізете на небо:«І ми не ми, і я не я,І все те бачив, і все знаю,Нема ні пекла, ані раю.Немає й бога, тільки я!Та куций німець узлуватий,А більш нікого!..» — «Добре, брате,Що ж ти такеє?»«Нехай скажеНімець. Ми не знаєм».Отак-то ви вчаєтесьУ чужому краю!Німець скаже: «Ви моголи».«Моголи! моголи!»Золотого Тамерлана Онучата голі.” Так може ми все таки – українці, не залежно від того де проживаємо, нація – спільнота, яка має спільне історичне походження, з єдиною мовою і самосвідомістю (як особистим відчуттям «національної ідентичності» так і колективним усвідомленням своєї єдності і відмінності від інших), власною державністю або прагненням до її створення. У цьому значенні фактично є синонімом терміну народ

  • батальйон Донбас коментує:

   Ось друзі і пішла робота з підпілля по підриву обороноздатності країни. Перекриття доріг та збір підписів – це методи громадського впливу на владу. Однак у Сокирянському районі Чернівецької області ці методи використовують для примусу влади припинити захищати Україну – прочитайте доданий до статті лист-звернення.
   Я в шоці! Що будемо сидіти кожен у своїй хаті і чекати поки до нас прийде російський солдат. Заженемо свою армію в казарми, нехай вони також чекають поки їх оточать і знищать російські війська. Чому наші сини, брати, батьки проливають свою кров за Україну на Сході і не хочуть щоб нога путінського солдата ступила далі Лу[censored]а, а сокирянський народ готовий чекати їх на своїй землі. Може Ви ще й з хлібом і сіллю будете їх зустрічати та вести мирні переговори. Звертаюсь до організаторів акції – схаменіться, бо горе Вам буде!

   • запитання коментує:

    ви, шановний, забуваєте, що Сокирянщина та Букпвина є прикордоною Зоною,яка теж потребує оборони.

 2. правий сектор коментує:

  у сокирянах самі дебільні люди!!!!та й у чернівецькій області!!!

 3. саша коментує:

  я сам з Сокирянського району. Мені соромно за висунуті вище вимоги… Невже всім байдуже майбутнє країни? живемо за принципом “моя хата скраю”( схаменіться люди, а якщо б захоплювали західну частину України, а не схід, то що б ви всі робили??? мабуть би тікали хто куди, але не оборонялись((((

 4. кеша коментує:

  Це не той петя порошенко кличе нас воювати .шо казав як виберете мене .то за пару днів буде мир ….мудак

 5. Дружина і мама коментує:

  Я вважаю, що обзиватись дибілами і т.д. – це лишнє. Кожному боляче своє. Але страшно уявити, що зараз пішли чоловіки, які ховаються за жіночі спідниці. Жінки кидаються на машини, а чоловіки тим часом п’ють пиво, горілку, соняшник плюють на Грибку. А тим хлопцям, що вже півтора – два місяці в зоні АТО не хочеться додому, до матерів, дітей? Їм також ця війна не потрібна, але вони воюють. Скільком потрібні штучні протези ніг ?!!! Але вони не скаржаться, а навпаки, кажуть, що не жалкують ні про що. Звідки взагалі мода взялась дороги перекривати? Чим вам винні люди, які їдуть з роботи, в лікарню – з лікарні, просто люди похилого віку??? Невже ви не розумієте, якщо оголосять повну мобілізацію, то йдіть чи не йдіть на Грибок, а підуть всі, і комісовані, і воєннозобов’язані, і навіть інваліди. Соромно за свій край і за людей((((((

 6. Жека коментує:

  Народ про що ви говорите. Яка росія з путіним? Росія допомогая сходу хоч якось заільнитися з- під обстрілів. Люди перебігають за кордон, тому що тут вони не можуть доручитися підтримкою влади. Це розвязала влада війну проти громадян та проти коцапів. Єдиний шлях це зкинути цю кляту американську владу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

+ 9 = 17