Другий місяць року

 

Життя, як мить, єдина мить,
Махне крилом – і пролетить…
Але в цю мить, коротку мить,
Було і сонце, і блакить …

 

Найцінніше, що є у людини, – це її життя. Воно дається їй тільки раз і кожній – своє. Довге чи коротке, неповторне і звичне, радісне і сумне, солодке, як мед, і гірке, як полин, і його не можна прожити двічі.

Не слід забувати, що людина залишає по собі пам’ять. Про це треба дбати не з якогось там певного віку, а з самого початку свідомого життя, адже людина може піти в небуття будь-якої миті. І яку пам’ять вона по собі залишає – це дуже важливо.

Лютий 2016 року ввійшов в історію нашого району появою на світ лише 22  малюків, але з  такою великою кількісною перевагою дівчаток, [х народилось 15, а хлопчиків – 7.

Іменами лютого стали : Даниїл, Денис, Захар, Іван, Олександр, Тарас, Тимур, Валерія, Вероніка, Вікторія,  Даніела, Дар’я (2), Злата, Іванна, Любов, Олександра (2), Поліна, Соломія, Софія (2).

Наймолодшими  стали 21 – річний батько та 17 – річна матір, найстаршими  – 45 – річний батько та 37 – річна матір.

У шлюбі народилось – 19 дітей; відносно 2  визнано батьківство та 1 матір народила, прийнявши таке особисте рішення…

Першою дитиною народилось – 7; другою – 11; третьою – 3; четвертою – 1.

У світі почуттів є лише один закон – зробити щасливим того, кого кохаєш. Майже кожна пара, яка створює сім’ю, про це замислюється. І хоча в шлюбі чоловік і дружина стають одним цілим, не так просто знайти правильний шлях до гармонії. Він важкий, але цікавий. Він подібний до сходження на вершину гори, піднятися на яку можна безліччю шляхів.

Щасливий шлюб – це шлюб, у якому чоловік розуміє кожне слово, якого не сказала дружина та у якому одна половина хропить, а інша не чує. 

10 пар наречених почали сходження на свою життєву гору.

Наймолодшими нареченими стали – 21-річний юнак та 18-річна дівчина; найстаршими – 51 річний наречений та 49-річна наречена.

Вперше уклали шлюб – 14 наречених та в друге – 6.

Жити разом до  старості – означає поважати одне одного. Тому спокійно приймайте зміни в зовнішності і любіть людину за її внутрішні якості.

2 пари не відшукали спільної дороги, пліч- о-пліч, які розійшлися в різні сторони, отримавши документ про розірвання шлюбу через відділ ДРАЦС та 11 в судовому порядку.

Смерть завжди є наглою гостею в наше життя, і підготуватися до такої події психологічно неможливо, горе все одно буде сильним, а почуття самотності і біль заповнять душу і серце, не залишаючи місце іншим, позитивним емоціям.

Таке відчуття прийшлось пережити 65 родинам, які втратили близьких їм людей.

Отже, лютий більше забрав, ніж подарував. Народилось – 22 дитини, одружилось – 10 пар, розлучилось – 13, померло – 65.

Бажаю, щоб Божа милість та благословення оросили Ваше життя, а мир, любов та злагода запанували у Ваших оселях.

Начальник відділу державної

реєстрації актів цивільного стану

Сокирянського районного

управління юстиції

Ткач С.А.