Думка виборця: «Владу має очолити людина, яка багато років трудиться на благо рідного краю, уміє та може вирішувати проблеми громадян»
unnamed

Шановні друзі! Знову перед українським народом відповідальна місія – маємо вибори. І для всіх нас, жителів Сокирянщини, – набагато важливіші, ніж були попередні, бо будемо обирати владу району.

Дякувати Богу та небайдужим керівникам, Сокирянщина залишається однією великою громадою, дружньою родиною.

Я впевнена, що владу у нас має очолити людина, яка вже багато років трудиться на благо рідного краю, знає проблеми всіх сіл та Сокирян, уміє та може їх вирішувати. Це Господар з великої букви, людина, яка приходить на допомогу у той час, коли у тебе біда – без запрошень, несподівано.

День 4 грудня 2016 року для моєї сім’ї став фатальним… Перестало битися серце нашого єдиного сина – 25-річного капітана Головного управління Національної поліції м. Київ Рудька Юліана Миколайовича.

У такий важкий час для нас, батьків, Василь Васильович Козак прийшов на допомогу. Декілька разів вони приїжджали з Олексієм Сергійовичем Бойком і запитували родичів, бо ми були у столиці, чим допомогти…

Як гарний керівник, батько, небайдужа людина, Василь Козак підтримав нас. Дорогу було посипано, біля будинку чергувала «швидка», усіх друзів сина, колег, які приїхали з Києва поселили у готель.

За це хочу сказати Вам, шановний Василю Васильовичу, батьківське спасибі! Хай береже Вас Бог!

Я переконана, якщо громаду очолить Василь Васильович Козак, то наша Сокирянщина стане кращою об’єднаною громадою в області. І в день виборів буду голосувати за кандидата на посаду голови Сокирянської ОТГ – Василя Васильовича Козака, а також за, очолювану ним, Аграрну партію України!

Валентина РУДЬКО,

вчитель Коболчинської ЗОШ І-ІІІ ступенів