Фахівці комунального підприємства «Сокиряни-благоустрій» Сокирянської міської ради впорядкували кладовище в місті Сокиряни
7B706A1E-BD4F-4B79-9501-B32DE54470C3

Фахівці комунального підприємства «Сокиряни-благоустрій» Сокирянської міської ради впорядкували кладовище в місті Сокиряни по вулиці Захисників України (біля приміщення РЕМу).

Зокрема, працівники комунальної служби розчистили територію кладовища від сухостою, порослі дерев, сухої трави, зрубаного гілля та побутового сміття. Також, із залученням спецтехніки, видалено пеньки та коріння старих дерев. За сприятливих погодних умов, зібране сміття та відходи буде вивезено за межі кладовища.

 З метою влаштування та приведення території до належного стану, також було здійснено розгортання та вирівнювання прилеглої земельної ділянки.

Однак, комунальники зауважують, що чистота на кладовищі – це також і відповідальність громадян, а тому закликають  не забувати про упорядкування могил рідних і близьких, а також просять жителів міста не викидати на території кладовища побутове сміття та відходи.

Пам’ятаймо, що тільки разом можна зробити свій рідний край гарним та процвітаючим. Адже чисто не там, де прибирають, а там – де не смітять.