ФСК Романківці – чемпіон Сокирянського району з футболу

Завершився чемпіонат району з футболу. Став відомий новий чемпіон Сокирянщини.

Але спочатку у Шебутинцях місцеві футболісти та гості з Михалкового розігрували 3-4 місця. Нагадаємо, що господарям задля збереження третього місця головне потрібно було не програти. Гостей ж навпаки влаштовувала тільки перемога. Матч розпочали активніше михалківчани, які почали раз-по-раз створювати моменти біля воріт суперника.  Один з таких моментів був реалізований. На цьому гості не зупинялись і продовжували атакувати, але до кінця першого тайму свої моменти не використали. Шебутинські футболісти  небезпечно проводили контратаки, але забити не змогли. Другий тайм розпочали активніше вже господарі, але добились свого лише в середині другого тайму відновивши статус-кво. Вже на останніх хвилинах михалківчани влаштували шквал атак на ворота суперника, але в деяких моментах добре грав воротар господарів, а в деяких гравцям бракло точності. Матч завершився нічиєю 1:1. Отже, 3-4 місця розприділилися так,  як минулого сезону. Шебутинці – треті, Михалкове – четверте.

А в Кормані на сільському стадіоні визначався чемпіон. Корманчани, як і романківчани мали в своєму активі однакову кількість очок. Активніше почали зустріч господарі, які постійно нагнітали ситуацію біля воріт суперника, але забили гості. Перший тайм так і завершився з перевагою в один м’яч романківських футболістів. У другому таймі атаки господарів продовжувались. В одній з таких атак вони зрівняли рахунок. Але нічия не влаштовувала корманських спортсменів, тому на останніх хвилинах вони всією командою пішли в атаку. Двічі гостей рятували штанга, а двічі впевнена гра воротаря. Матч завершився нічийним рахунком 1:1. Команди зберегли однакову кількість очок, але так, як в очних зустрічах перевага на боці Романківців, які ще в першому колі перемогли корманчан 4:1, то і вони стали новими чемпіонами Сокирянського району з футболу.

Отже, завершилась чергова першість району з футболу.  Замість календарних 18 турів зіграно було лише 14, та забито у матчах більш, ніж 200 голів. Цього року першість була в новому форматі, що дозволило побачити більше цікавих ігор. Участь у турнірі брали 10 команд, але на жаль,  не всі змогли пройти всю дистанцію. Лише шість команд дійшли до кінця. Головна проблема зняття команд з чемпіонату – відсутність фінансування.

А ми вітаємо команду з Романківців з чемпіонським званням. Більше 20 років пройшло з тих пір, коли кубок чемпіонів району був селі Романківці і ось підросло те покоління спортсменів, яке змогло повторити успіх своїх односельчан.

Команди-учасники дякують голові ВФСТ «Колос» Василю Григорівському та суддівському корпусу за належну організацію чемпіонату.