Фуршет для делегатів із різних країн у Сокирянському ВПУ

2 березня 2016 року колеги Сокирянського ВПУ мали можливість відвідати відкритий урок виробничого навчання Затушевської Олександри Петрівни на тему: «Приготування бутербродів».

Майстер виробничого навчання працює над проблемою: «Впровадження засад дослідницької діяльності учнів на уроках виробничого навчання».

Учні 41 групи були запрошені в президентський палац для приготування фуршету для делегації з різних країн світу.

Перед уроком учні виконували дослідницько-пошукову роботу з теми «Холодні страви і закуски в різних країнах світу».

Під час пошукової роботи вихованці дізнались багато цікавого і нового.

Відбулася віртуальна подорож, відвідано ресторани світу, познайомились з традиційною кухнею країн та їх особливостями. Допомогла здійснювати подорож яскрава мультимедійна презентація.

При складанні меню на фуршет в президентському палаці для делегатів з різних країн світу акцент був зроблений на традиції національної української кухні.

Урок пройшов непомітно і цікаво. Учні були активні, розв’язували кросворди, брали участь в грі «Склади бутерброд».

Під час проведення заняття були здійснені міжпредметні зв’язки з географією, історією, обладнанням, організацією виробництва, санітарією та гігієною.

Тема повністю розкрита. Головне, що винесли учні із заняття це те, про що наголошувалось на початку уроку: «Готувати потрібно не тільки чистими руками, а й з чистими думками, з любов’ю до тих, кого ви хочете пригостити».