Герої-солдати вдячні депутату Сокирянської районної ради за допомогу

Антитерористична операція, яка відбувається на сході України, не залишила байдужим жодного із жителів нашої Батьківщини. Кожен від найменшого до найстаршого намагається допомогти та підтримати заходи, спрямовані на збереження територіальної цілісності України та незалежності її народу. Хто зі зброєю в руках захищає її рубежі, хто займається волонтерською справою та намагається максимально забезпечити потреби солдат. За словами самих військових, важливим елементом спільної справи є підтримка народу. Його активна позиція в питанні надання різносторонньої допомоги чи то коштами, чи продуктами, медикаментами та речами першої необхідності, а часто  – добрим словом і молитвою. Не залишились осторонь і жителі Сокирянського краю. Вони спільними зусиллями роблять все можливе, аби забезпечити військових  з району всім, що так необхідно хлопцям на передовій, у зоні військового конфлікту.

Наразі в східних областях України перебуває понад 40 солдат – жителів та вихідців Сокирянщини. Силами органів влади, волонтерів та пересічних громадян їх забезпечено спецодягом, засобами захисту та речами першої необхідності, придбано автомобіль. Робота в цьому напрямку не зупиняється і щодня волонтерів та бажаючих допомогти стає все більше. Відтак, днями депутат Сокирянської районної ради Василь Козак, який уже неодноразово долучався до цієї благородної справи, надав три тисячі гривень для потреб військових, які працюють  у відділах державної прикордонної служби «Сокиряни» та «Вашківці» та наразі перебувають в зоні антитерористичної операції. Кошти перераховано на особистий рахунок одного із солдат, Крім того, Василь Козак нещодавно придбав комплект нової форми відповідного рівня якості для шебутинчанина, – пораненого під час проведення антитерористичної операції.

Сам житель Шебутинець після довготривалого перебування в зоні АТО днями повернувся додому. У розповіді про будні українських військових, які виконують громадянський обов’язок з охорони територіальної цілісності України,  він відмітив високий патріотизм солдат та додав, що вони вірять в те, що перемога буде на нашому боці. Сам чоловік отримав поранення в ногу, однак довго залишатись вдома не планує і найближчим часом знову повернеться на Схід.

  1. буковинка коментує:

    доземний уклін героям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

9 + = 15