Більше одного мільйона гривень виділено нинішнього року на оздоровлення школярів Сокирянщини

У понеділок, на тематичні нараді керівництво органів влади району аналізувало підготовку та початок літньої оздоровчої компанії школярів. Звітувала про організацію якісного дозвілля дітей начальник відділу освіти райдержадміністрації Галина Рябко: –  Цьогоріч літнім оздоровленням планується охопити три тисячі школярів, що становитиме 73% від загальної кількості дітей шкільного віку.  Окрім 24 пришкільних таборів, 4 таборів праці та відпочинку, які вже працюють, з 01 липня буде розгорнуто наметовий табір «Бригантина» на базі туркомплексу «Улад». Загалом на здійснення оздоровчої кампанії 2014 року з районного бюджету виділено 510 тисяч гривень, з них на пришкільні табори – 420 тисяч гривень, на оздоровлення дітей в стаціонарних таборах – 90 тисяч гривень.

Щороку активно допомагає у організації відпочинку юних сокирянців виконавча дирекція обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.  Не є винятком і нинішнє літо: вже закуплені путівки для дітей пільгової категорії, проводиться відшкодування  часткової вартості всім бажаючим побувати в таборах відпочинку нашого краю, докладніше розповів про роботу дирекції в цьому напрямі керівник районного структурного підрозділу Фонду Ігор Кулій.

Досить важливим у період літнього відпочинку є  організація якісного, калорійного та здорового харчування школярів, відтак санітарною службою району проводиться постійний контроль за роботою їдалень навчальних закладів, сказав головний санітарний лікар Сокирянського району Олександру Романенко.

 

 

sam_4062 sam_4064

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

84 + = 93