Готуються приймати новий урожай
svarog-west-group-69341

Настав липень, а значить через лічені дні почнуться жнива. Зрозуміло, що в цей період завершується підготовка техніки до збирання ранніх зернових та місць приймання, очищення і зберігання зерна нового врожаю.

У ТОВ «Сварог Буковина» цими важливими питаннями займаються досвідчені спеціалісти та кваліфіковані робітники. Зокрема, триває робота із технічного огляду обладнання та останніх приготувань потужних ємкостей на елеваторному господарстві, що на території станції Васкауци. Зокрема, проводиться заміна змазки механізмів, ремонт комплектуючих, налаштування транспортерів, перевірка придатності різних датчиків. Проведено техобслуговування і певну модернізацію потужної зерносушарки, завдяки чому буде зменшено споживання природного газу, а відтак і скорочено викиди в атмосферу. Виконано певні роботи і щодо поліпшення процесу навантаження зерна, що дало можливість в гарячу пору використовувати не тільки залізничні вагони, а й автотранспорт. Завдяки діловій співпраці із Шебутинецьким старостинським округом вишукано можливості, щоб у короткий час підсипати під’їзну дорогу на території елеваторного господарства, а в селі – полагодити окремі вуличні шляхи.

Як повідомив начальник виробництва Васкауцької хлібоприймальної дільниці ТОВ «Сварог Буковина» Леонід Георгійович Горбан, на роботах за останні тижні тут сумлінно попрацювали апаратники, слюсарі, електрики, водії, трактористи, весь колектив. У тому числі, Микола Гончарук, Віталій Мафтуляк, Михайло Грибанов, Іван Продан, Микола Кувіла, Василь Жоян та інші.

Не зважаючи на погодні прикрощі цього сезону, ТОВ «Сварог Буковина» сподівається виконати програму виробництва зерна та інших культур 2021 року, а також дотриматись усіх пунктів договорів про співпрацю із орендодавцями та всіма партнерами. Для цього сільгосптоваритство має всі ресурсні та кадрові можливості, які по-сучасному використовуються для успішного розвитку агробізнесу і зміцнення взаємовигідних ділових стосунків із власниками земельних паїв.