Храмове свято у Коболчині

У рамках  районного етно-фестивалю «Джерела наших оберегів» у селі Коболчин  проведено «Храмове свято». Гостей  в цей  день зустрічали хлібом-сіллю та смачними стравами, музикою та співом.

Аматори сільського будинку народної творчості відтворили справжнє театралізоване дійство, в якому взяли участь кращі аматорські колективи, майстри народної творчості та юні художники.

На святі звучали українські  пісні у виконанні народного аматорського хорового колективу «Любисток» під керівництвом заслуженого працівника культури України І.І.Гончара. Учасники колективу, а саме Миколаї, які в цей день відзначали день Ангела, були відзначені Почесними грамотами відділу культури районної державної адміністрації за активну участь у художній самодіяльності району. Їх вручила головний спеціаліст  Стрільчук В.В.

Цікавими та захоплюючими виступами порадували глядачів жіночий вокальний ансамбль «Гарні молодиці». дитячий колектив «Троїсті музики», квартет «Семенівни», співучі родини Юркових, Шайгородських, Гойчуків, сім`я Цибульських з с.Білоусівка, сестри Галина та Катерина Заришняки. У виконанні призера районного огляду-конкурсу читців-дикламаторів, присвяченому 200-річниці від дня народження Т.Г.Шевченка,  Черній Тетяни прозвучав твір П.Глазового  «Мудра мати».

Сільський голова Гринюк В.І. привітав жителів села зі святом та нагородив Почесними грамотами творчі родини та аматорів народного мистецтва. Він побажав всім учасникам творчого натхнення, плідної праці, вагомих досягнень у роботі.. Святкову програму свята вели  ведучі – подружжя Михайло та Євгенія  Мамавко.

 

 

 

Раїса ГОРНначальник відділу культури

IMG_1519 IMG_1521 IMG_1540

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

7 + 2 =