Громадська рада погодила призначення Юрія Незвищука начальником райвідділу міліції

Основним питанням чергового зібрання громадськості стало обговорення подання УМВС України в Чернівецькій області на призначення начальників окремих територіальних підрозділів органів внутрішніх справ Буковини.

Начальник УМВС України в Чернівецькі області Валерій Зінченко повідомив членів Громадської ради про основні досягнення у розкритті резонансних злочинів на території області, а також подякував усім присутнім за активну громадянську позицію. Керівник міліцейського відомства наголосив на вжитті всіх необхідних заходів, які б сприяли викорененню корупційних діянь та покращенню діяльності всіх підрозділів УМВС в області. З цією метою в деяких підрозділах відбулися кадрові ротації.

Кандидати на посаду відповіли на всі поставленні питання представників громадськості. Після обговорення кожного кандидата біло прийнято відповідне рішення.

Зокрема, у ході засідання на постійній основі погодили призначити начальників УДСБЕЗ – Вадима Мельника, УКР – Олександра Раренка, ВБК – Серія Липку та начальників райвідділів: Сокирянського – Юрія Незвищука, Заставнівського – Івана Дунця, Глибоцького – Віталія Гросу, Сторожинецького – Геннадія Федорюка, Вижницького – Тараса Крилюка, Кіцманського – Миколу Гладюка і Путильського – Петра Токара.

Про це повідомляє СЗГ УМВС України в Чернівецькій області.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

+ 39 = 40