Громадська рада при райдержадміністрації обговорила стан здоров’я школярів району, роботу районного територіального центру соціального обслуговування населення та ще низку питань соціально – економічного розвитку району

Чергове засідання громадської ради відбулось сьогодні в райдержадміністрації за участю заступника голови райдержадміністрації Богдана Банчука.

Серед основних питань, які розглянули члени консультативно-дорадчого органу, було організація заходів щодо забезпечення здоров’я школярів в загальноосвітніх навчальних закладах району та робота районного територіального центру соціального обслуговування населення щодо надання послуг різним категоріям населення.

Члени громадської ради уважно вислухали інформацію  управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації про роботу в даному напрямку та погодилися, що  дане питання надзвичайно важливе та має стояти на особливому контролі в усіх дотичних служб. Адже, як повідомляє районне освітянське управління, за результатами  медичного огляду,  лише 60% із оглянутих учнів віднесено до основної медичної групи, понад 30% – до підготовчої та спеціальної медичних груп, решту – взагалі звільнено від занять фізкультурою. Окрім того, в окремих школах району має місце дещо формальний підхід до роботи спеціальних медичних груп.  Звернули увагу присутні  і на забезпечення освітніх установ медичними працівниками. Хоча, переважна більшість загальноосвітніх навчальних закладів району має у своєму штаті одиницю медичного працівника, існує проблема його навантаження. За результатами розгляду даного питання члени громадської ради вирішили детальніше вивчити ситуацію щодо забезпечення навчальних закладів медичним персоналом на повну робочу ставку та виробити пропозиції щодо вирішення даного питання.

Відтак, громадська рада, обговорила проблемні питання роботи територіального центру соціального обслуговування населення щодо надання послуг різним категоріям населення. Як повідомила директор територіального центру однією з основних проблем є перенавантаження соціального робітника по обслуговуванню громадян вдома.

На завершення, йшлося про використання державних коштів за 2013 рік основними розпорядниками.

Повідомляє сайт Сокирянської РДА.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

86 + = 90