Громадяни Сокирянщини приєднались до Всеукраїнської акції «День відкритого декларування 2014»

Сьогодні мешканці Сокирянського району скористались можливістю подати декларацію про майновий стан та доходи разом з відомими та знаними людьми Сокирянщини. Акція відбулась в Центрі обслуговування платників податків на базі Сокирянської ОДПІ ГУ Міндоходів у Чернівецькій області. Першим до Акції долучився голова  Чернівецького   регіонального відділення   Всеукраїнської асоціації місцевого самоврядування «Асоціація міст України», член правління Всеукраїнської асоціації місцевого самоврядування «Асоціація міст України», володар суспільного ордену «Лицар Вітчизни»- Сокирянський міський голова Равлик  Василь Степанович, який вже понад дванадцять років очолює міську громаду. Своє волевиявлення  він пояснив необхідністю дотримання прозорості, відкритості органів влади та  місцевого самоврядування. «Обов’язок декларування доходів отриманих торік, для кожного громадянина, це виконання свого конституційного обов’язку, індивідуальний внесок у добробут держави та рідного міста.  Особистим прикладом я прагну налаштувати й інших громадян на подібні кроки»-зауважив Василь Равлик.

Також завітав до ЦОПП-у  з бажанням привселюдно долучитися до цьогорічної кампанії декларування доходів український журналіст, письменник, редактор, видавець, фольклорист, член Національної спілки журналістів України, лауреат премії ім..Олекси Романця – директор Сокирянського районного історичного музею Чорний Олександр Дмитрович.

Олександр Чорний є автором понад двох тисяч статтей, кореспонденцій, нарисів, замальовок, репортажів в обласних, республіканських, місцевих виданнях про людей праці, на сільськогосподарську тематику, про передовий виробничий досвід. Першим на Сокирянщині записав і упорядкував місцеві легенди. Автор  десяти книг.

«Добровільне декларування доходів – це загальноприйнята практика у всьому світі, яка свідчить про податкову культуру громадян, їх повагу до держави. Особливо потрібно підтримати державу в теперішній складній економічній ситуації , де своєчасно та в повній мірі задекларовані і сплачені  доходи, стануть додатковим резервом надходжень до бюджету»,- прокоментував Олександр Чорний.

Сокирянські податківці допомогли знаним гостям та пересічним громадянам– учасникам акції   заповнити декларації про доходи а також надали консультації та роз’яснення.

Відбулась презентація друкованої продукції, а саме брошури «Декларування доходів громадян»

«Кампанія Декларування доходів громадян, отриманих у 2013 році, яка розпочалась 1 січня добігає свого завершення – залишилося 22 дні. Ми щиро сподіваємось на активну громадянську позицію наших громадян, тому що свідоме декларування своїх доходів та сплата податків українцями- вірний шлях до побудови європейського суспільства»- на завершення акції підсумувала очільник інспекції Людмила Серебрянська.

 

Начальник  ОДПІ                                                 Л.В.Серебрянська       

2 

  1. Анатолій коментує:

    Ну Чорному немає чого приховувати при декларуванні, а от володарю ордена потрібно ще розібратись. І не тільки йому. Прийде час і все таємне стане відомим широкому загалу. Революція тільки починається!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

64 + = 73