ГРУБНА ПРИЙМАЛА ГОСТЕЙ

Надзвичайно душевне родинне свято, яке нещодавно відбулось в загальноосвітній школі села Грубна, зібрало дорослих і малих. Захід, приурочений Міжнародному жіночому дню, жінці – як берегині роду, вкотре продемонстрував високі духовні цінності та сталі традиції грубнянців.

Участь у святі взяли т.в.о. голови районної державної адміністрації Петро Бескупський, голова районної ради Василь Козак. Впродовж усього вечора тема родинних зв’язків не сходила з уст виступаючих. Адже тут, родина – понад усе, вона є стержнем існування населеного пункту саме таким, яким його знають і вирізняють не тільки в нашому районі. Керівники районної влади привітали присутніх зі святом весни та жіночої краси, побажали миру, злагоди, благополуччя та гарного настрою. А також подякували всім за незламний дух, за збереження традицій та звичаїв, за любов до рідної землі.

Вони відзначили жінок села Грубна Почесними грамотами районної державної адміністрації та районної ради. Окрім того, в рамках проведення заходів з нагоди відзначення 72-ї річниці визволення Сокирянщини від фашистів, ветеранам Великої Вітчизняної війни  вручено іменні медалі.

Учні місцевої школи порадували присутніх душевними та веселими піснями і танцями, а аматори сцени продемонстрували місцевий колорит та самобутні  традиції.