Хто йде в депутати Дністровської районної ради від політичної партії «Аграрна партія України»?
yayaya-16442

Дністровська районна територіальна виборча комісія зареєструвала кандидатів у депутати Дністровської районної ради від політичних партій.

До територіальної виборчої комісії надійшли заяви та всі необхідні документи від обласних партійних організацій. Їх розглянули та встановили відповідність вимогам Виборчого кодексу України. Відтак зареєстрували кандидатів у депутати Дністровської районної ради, включених до єдиного та територіальних виборчих списків.

Чернівецька обласна організація політичної партії «Аграрна партія України»

Першим кандидатом єдиного виборчого списку претендентів у депутати Дністровської районної ради є Лупашко Василь Леонідович – начальник ТСЦ 73-45 РСЦ ГСЦ МВС в Чернівецькій області.

У 1-му виборчому окрузі, куди віднесені міста Сокиряни, Новодністровськ та села Білоусівка, Вітрянка, Волошкове, Гвіздівці, Галиця, Михалкове, Непоротове, Ожеве, Ломачинці, територіальний список включає наступних кандидатів:

  1. Гангал Іван Володимирович – Гвіздовецький сільський голова.
  2. Білоткач Анатолій Іванович – начальник КП «Новодністровський житловик».
  3. Гановська Наталія Миколаївна – директор Територіального центру соціального обслуговування.
  4. Гафінчук Альона Степанівна – в.о. директора Білоусівського ліцею.
  5. Вознюк Марія Павлівна – в.о. директора Волошківського НВК.
  6. Файден Володимир Іванович – начальник дільниці ТОВ «Міжвідомчий центр інженерних досліджень».
  7. Заремська Анастасія Євстафіївна – директор КНП «Сокирянський центр первинної медико-санітарної допомоги».
  8. Баранюк Артур Дмитрович – завідувач Сакирянським міжрайонним відділенням судово-медичної експертизи.

У 2-му виборчому окрузі – це села Братанівка, Василівка, Розкопинці, Грубна, Коболчин, Кормань, Кулішівка, Лопатів, Покровка, Олексіївка, Новоолексіївка, Романківці, Селище, Сербичани, Шебутинці, Вашківці, Нова Слобода, Шишківці, Струмок та Іванівці, обиратимуться:

  1. Тарасова Ірина Прокопівна – в.о. директора Грубнянського НВК.
  2. Федоришин Ярослав Миколайович – заступник директора ТОВ «Буковинський сад».
  3. Ладан Віталій Анатолійович – менеджер зі збуту ТОВ «Буковинський сад».
  4. Чебан Олександр Дмитрович – директор ДП «Сокирянське лісове господарство».
  5. Ткач Лариса Михайлівна – вчитель Коболчинської ЗОШ.
  6. Бурдейний Олег Олександрович – директор Селищанського НВК.
  7. Швець Валентина Олексіївна – обліковець з реєстрації бухгалтерських даних ТОВ «Буковинський сад».
  8. Лисий Іван Миколайович – начальник Сокирянського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби  в Чернівецькій області.

Решта кандидатів обиратимуться у 3-6 округах, куди входять населені пункти Кельменеччини та Хотинщини.

У наступних публікаціях – інформація про кандидатів у депутати Дністровської районної ради від інших політичних партій.