Хто йде в депутати Сокирянської міської ради від політичної партії «Опозиційна платформа – ЗА ЖИТТЯ»?
623b5f189210cc91cce7ae68e15c5cfe

Днями Сокирянська міська територіальна виборча комісія зареєструвала кандидатів у депутати Сокирянської міської ради від  політичних партій.

До територіальної виборчої комісії надійшли заяви та всі необхідні документи від обласних партійних організацій. Їх розглянули та встановили відповідність вимогам Виборчого кодексу України. Відтак зареєстрували кандидатів у депутати Сокирянської міської  ради, включених до єдиного та територіальних виборчих списків.

Чернівецька регіональна організація політичної партії «Опозиційна платформа – ЗА ЖИТТЯ»

Першим кандидатом єдиного виборчого списку претендентів у депутати Сокирянської міської ради є Пленгей Євген Іванович – провідний методист відділу культури, молоді та спорту Сокирянської РДА.

У 1-му виборчому окрузі, куди віднесені місто Сокиряни та село Коболчин,  територіальний список включає наступних кандидатів:

  1. Зла Тетяна Олександрівна – тимчасово не працює.
  2. Українцева Наталія Йосипівна – головний бухгалтер Сокирянського районного центру комплексної реабілітації дітей з інвалідністю.
  3. Яворський Ігор Станіславович – тимчасово не працює.
  4. Сираєва Олена В’ячеславівна – вчитель Сокирянської гімназії.
  5. Лазарук В’ячеслав Юрійович – вчитель Сокирянської районної музичної школи.

У 2-му виборчому окрузі – це села Волошкове, Василівка, Розкопинці, Ожеве, Ломачинці, Михалкове, Непоротове, Галиця та Білоусівка, обиратимуться:

  1. Сандуляк Ярослав Борисович – начальник Сокирянського районного відділу державної виконавчої служби.
  2. Ясинецький Андрій Олександрович – інженер з охорони праці ТОВ «Буковинський сад».
  3. Цибульська Валентина Семенівна – прибиральниця Білоусівського ліцею.
  4. Цап Володимир Сергійович – приватний підприємець.
  5. Кримняк Надія Степанівна – головний бухгалтер Василівської сільської ради.

У селах Гвіздівці, Олексіївка, Новоолексіївка, Романківці та Сербичани, які входять до 3-го виборчого округу, список кандидатів від партії  має такий вигляд:

  1. Цвентарюк Христина Ігорівна – фельдшер АЗПСМ села Гвіздівці.
  2. Горюк Денис Ігорович – торговий агент ТОВ «РОМА».
  3. Скальський Микола Іванович – фельдшер ОКНП «Чернівецький обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф», м. Сокиряни.
  4. Попельська Лариса Василівна – вчитель Романковецького ліцею ім. К.Ф.Поповича.
  5. Гуйван Станіслав Юрійович – тимчасово не працює.

На 4-му окрузі, куди входять села Грубна, Братанівка, Селище, Лопатів, Покровка, Шебутинці, Кормань, Кулішівка, Вітрянка, депутатами Сокирянської міської ради від  партії балотуються:

  1. Пшеничко Аліна Євгенівна – асистент вчителя Романковецького ліцею ім. К.Ф. Поповича.
  2. Романчук Руслан Олександрович – тимчасово не працює.
  3. Андронік Леонід Олександрович – приватний підприємець.
  4. Сливка Віктор Григорович – тимчасово не працює.
  5. Рошко Лідія Петрівна – педагог-організатор Вітрянського НВК.

У наступних публікаціях – інформація про кандидатів у депутати міської ради від інших політичних партій.