Хто йде в депутати Сокирянської міської ради від політичної партії «СЛУГА НАРОДУ»?
1918459-mistsevi-vibori-2020-sogodni-pochinaetsya-viborcha-kampaniya

Днями Сокирянська міська територіальна виборча комісія зареєструвала кандидатів у депутати Сокирянської міської ради від  політичних партій.

До територіальної виборчої комісії надійшли заяви та всі необхідні документи від обласних партійних організацій. Їх розглянули та встановили відповідність вимогам Виборчого кодексу України. Відтак зареєстрували кандидатів у депутати Сокирянської міської  ради, включених до єдиного та територіальних виборчих списків.

Чернівецька обласна партійна організація «СЛУГА НАРОДУ»

Першим кандидатом єдиного виборчого списку претендентів у депутати Сокирянської міської ради є Степаненко Любов Іванівна – заступник директора з навчально-виховної роботи Романковецького ліцею ім. К.Ф. Поповича, депутат Романковецької сільської ради.

У 1-му виборчому окрузі, куди віднесені місто Сокиряни та село Коболчин,  територіальний список включає наступних кандидатів:

  1. Гавдюк Роман Миколайович – головний спеціаліст відділу освіти Сокирянської РДА.
  2. Продан Анастасія Миколаївна – директор КП «Сокирянське районне бюро технічної інвентаризації».
  3. Мафтуляк Людмила Михайлівна – директор Сокирянської районної музичної школи.
  4. Рябко Галина Іванівна – начальник відділу освіти Сокирянської РДА.
  5. Продан Сергій Михайлович – начальник відділення забезпечення Сокирянського районного військового комісаріату.
  6. Дерен Галина Володимирівна – майстер машинного набору КП «Телерадіоорганізація «Сокиряни».
  7. Ткач Дмитро Володимирович – головний енергетик Сокирянського машинобудівного заводу.

У 2-му виборчому окрузі – це села Волошкове, Василівка, Розкопинці, Ожеве, Ломачинці, Михалкове, Непоротове, Галиця та Білоусівка, обиратимуться:

  1. Янчак Олександр Миколайович – заступник голови Сокирянської РДА.
  2. Тодорович Василь Васильович – охоронець Ломачинецького лісництва.
  3. Шевчук Іванна Вікторівна – директор Ожівського навчально-виховного комплексу.
  4. Чорний Олександр Васильович – директор КП «Сокирянська дирекція з обслуговування майна спільної власності територіальних громад району».
  5. Швець Катерина Василівна – головний бухгалтер ТОВ «Зелена нива».
  6. Петришена Наталія Олександрівна – інспектор з кадрової роботи ДП «Сокирянське лісове господарство».

У селах Гвіздівці, Олексіївка, Новоолексіївка, Романківці та Сербичани, які входять до 3-го виборчого округу, список кандидатів від партії  має такий вигляд:

  1. Смук Іван Борисович – приватний підприємець, депутат Романковецької сільської ради.
  2. Марко Лариса Петрівна – заступник директора з навчально-виховної роботи Сербичанського НВК.
  3. Мудрик Руслан Володимирович – вчитель Гвіздовецького ліцею.
  4. Грейцар Максим Віталійович – тимчасово не працює.
  5. Заболотна Тетяна Василівна – бухгалтер Олексіївської сільської ради.
  6. Дерен Яна Сергіївна – вихователь Новоолексіївського НВК.

На 4-му окрузі, куди входять села Грубна, Братанівка, Селище, Лопатів, Покровка, Шебутинці, Кормань, Кулішівка, Вітрянка, депутатами Сокирянської міської ради від  партії балотуються:

  1. Левентир Людмила Іванівна – директор Братанівського НВК.
  2. Жук Юрій Іванович – заступник директора з навчально-виховної роботи Вітрянського НВК.
  3. Рябий Роман Іванович – вчитель Кулішівського НВК.
  4. Коцман Тамара Василівна – секретар Лопатівської сільської ради.
  5. Харанда Олег Васильович – тракторист ТОВ «Дністрові сади».
  6. Цура Ірина Василівна – фельдшер Корманського ФАПу.

У наступних публікаціях – інформація про кандидатів у депутати міської ради від інших політичних партій.