Хто йде в депутати Сокирянської міської ради від політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ»?
d7c408b-vybory

Днями Сокирянська міська територіальна виборча комісія зареєструвала кандидатів у депутати Сокирянської міської ради від 4 політичних партій – «Аграрної партії України»,  «ЗА МАЙБУТНЄ», «Громадський рух «Народний контроль» та «СЛУГА НАРОДУ». Решта – на розгляді комісії.

До територіальної виборчої комісії надійшли заяви та всі необхідні документи від обласних партійних організацій. Їх розглянули та встановили відповідність вимогам Виборчого кодексу України. Відтак зареєстрували кандидатів у депутати Сокирянської міської  ради, включених до єдиного та територіальних виборчих списків.

Чернівецька обласна партійна організація «ЗА МАЙБУТНЄ»

Першим кандидатом єдиного виборчого списку претендентів у депутати Сокирянської міської ради є Андрійчук Олександр Петрович – директор КНП «Сокирянська районна лікарня».

У 1-му виборчому окрузі, куди віднесені місто Сокиряни та село Коболчин,  територіальний список включає наступних кандидатів:

  1. Римарчук Ірина Миколаївна – в.о. директора Гвіздовецького ліцею.
  2. Присакар Тетяна Емануїлівна – лікар-інфекціоніст КНП «Сокирянська районна лікарня».
  3. Чосик Андрій Анатолійович – водій КО «Сокирянська дирекція з обслуговування майна спільної власності територіальних громад району».
  4. Шкварун Дмитро Іванович – методист Сокирянського районного центру творчості дітей та юнацтва.
  5. Черній Анатолій Петрович – вчитель ЗЗСО І-ІІІ ступенів села Коболчин.
  6. Селезньова Лариса Миколаївна – начальник відділу розвитку територій Сокирянської РДА.
  7. Кукілюк Валерій Вікторович – керівник народного театру Сокирянського РБНТД.

У 2-му виборчому окрузі – це села Волошкове, Василівка, Розкопинці, Ожеве, Ломачинці, Михалкове, Непоротове, Галиця та Білоусівка, обиратимуться:

  1. Войт Микола Миколайович – пенсіонер.
  2. Жук Наталія Василівна – вчитель Михалківського ліцею.
  3. Парада Валентина Петрівна – заступник директора Білоусівського ліцею.
  4. Войцеховський Артем Вікторович – вчитель Василівського ліцею.
  5. Чорна Ольга Василівна – бухгалтер ТОВ «Зелена нива».

У селах Гвіздівці, Олексіївка, Новоолексіївка, Романківці та Сербичани, які входять до 3-го виборчого округу, список кандидатів від партії  має такий вигляд:

  1. Михайлевський Олександр Миколайович – завідуючий Олексіївським навчально-виховним комплексом.
  2. Лях Оксана Іллівна – головний бухгалтер Гвіздовецької сільської ради.
  3. Гулька В’ячеслав Миколайович – тимчасово не працює.
  4. Євань Тетяна Іванівна – спеціаліст Романковецької сільської ради.
  5. Маковій Лідія Василівна – директор БНТД села Сербичани.

На 4-му окрузі, куди входять села Грубна, Братанівка, Селище, Лопатів, Покровка, Шебутинці, Кормань, Кулішівка, Вітрянка, депутатами Сокирянської міської ради від  партії балотуються:

  1. Горбан Леонід Георгійович – начальник виробництва Васкауцького ХПП ТОВ «Сварог Буковина».
  2. Сливка Юлія Василівна – секретар Братанівської сільської ради.
  3. Базелюк Тетяна Іванівна – в.о. директора Корманського навчально-виховного комплексу.
  4. Арсенюк Роман Анатолійович – вчитель Селищанського НВК.
  5. Крікова Тетяна Олександрівна – помічник вихователя Лопатівського навчально-виховного комплексу.

У наступних публікаціях – інформація про кандидатів у депутати міської ради від інших політичних партій.