Хто є платниками військового збору?

Платниками нещодавно запровадженого військового збору є  фізичні особи – резиденти, які отримують доходи як з джерела їх походження в Україні, так і іноземні доходи,  фізичні особи – нерезиденти, які отримують доходи з джерела їх походження в Україні та податкові агенти, – звертають увагу в Сокирянській ОДПІ ГУ Міндоходів у Чернівецькій області.

Тобто, платниками військового збору є особи, визначені п. 162.1 ст. 162 ПКУ (відповідно   п.п. 1.1 п. 16 прим. 1 підрозділу 10 Розділу XX Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами і доповненнями).

Нагадаємо, з 03 серпня 2014 року набрав чинності Закон України від 31 липня 2014 року № 1621 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів», яким, зокрема, встановлено військовий збір.

З цим та іншими роз’ясненнями можна ознайомитися на офіційному веб-порталі Державної фіскальної служби України у Загальнодоступному інформаційно-довідковому ресурсі (дані роз’яснення у категорії 132).  А також, реквізити  аналітичних рахунків, відкритих у Головному   управлінні Державної казначейської служби України  у Чернівецькій  області можна отримати в Центрі обслуговування платників податків на базі Сокирянської ОДПІ та за телефонами 2-10-48, 2-22-12.

Начальник  ОДПІ                                                 Л.В.Серебрянська         

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

7 + 2 =