Хвилююче прощання зі школою учнів 11-х класів відбулось ще у кількох закладах загальної середньої освіти громади

Непростими виявилися останні кілька років навчання для всіх учасників освітнього процесу, а особливо – для випускників. Спочатку пандемія коронавірусу, а потім – війна.

30 червня, з вірою у світле майбутнє, у самостійне життя відправились ще 75 здібних та цілеспрямованих хлопців та дівчат. Адже урочисте вручення свідоцтв про повну загальну середню освіту відбулось в опорних закладах: Василівському, Михалківському ліцеях та Романковецькому ліцеї ім. академіка К.Ф. Поповича, а також у закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів села Коболчин.

Привітати вчорашніх школярів до освітніх установ завітали Сокирянський міський голова Василь Козак, секретар міської ради Любов Степаненко, керуюча справами виконавчого комітету Ауріка Мойсеєнко та фахівці відділу освіти міськради.

Серед цьогорічних випускників вказаних закладів освіти є і володарі «золотих» та «срібних» медалей за високі досягнення у навчанні. Зокрема, це троє учнів Романковецького ліцею ім. академіка К.Ф. Поповича та одна учениця Василівського ліцею.

Тож щиро вітаємо випускників, бажаємо везіння на новому старті та великих успіхів на новому шляху!

За вами – майбутнє!