І повернулись села із забуття

 

За сторінками нової книги авторів

журналіста-краєзнавця Олександра Чорного

та історика-етнографа Олексія Мандзяка

Мало любити свій рідний край, його треба ще й знати!   Цей вислів залишив нам Максим Тадейович Рильський. А дізнатись про маловідомі місця та події допомагають краєзнавчі проекти та знахідки. Історичному краєзнавству належить визначальна роль у відродженні духовності українського народу, формуванні національної самосвідомості, заповненні білих плям в історії, збере-женні культурно-історичних надбань. У зв’язку із цим пріоритетним напрямом краєзнавчої роботи є доповнення і переосмислення історії

українських міст і сіл, упровадження отриманої інформації в різні інтернет-енциклопедії, регіональні туристично-краєзнавчі інтернет-портали,і, звичайно, фундаментальні друковані праці.  Тому знаковою подією став вихід нової книги «Не загубились села у віках», яку нам подарували відомі дослідники історії Бесарабії  Олександр Дмитрович Чорний та Олексій Мандзяк. Основу джерельної бази цієї унікальної праці складають численні архівні матеріали, дослідження, знахідки і відкриття !. Варто відзначити і добротне поліграфічне виконання книги. У комплексі це забезпечило ґрунтовність та наукову достовірність викладених історичних фактів і подій.Видання становить інтерес для всіх, хто цікавиться вітчизняною історією, минулим рідного краю.

 

 

 

 

 

  1. Bukovunka коментує:

    …………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….Оце так знахідки, це – відкриття! Назви зниклих поселень “Вертеп”, “Карликів”, “Причина” – не просто унікальні, вони нетлінніі скарби людського життя! Молодці!
    Продовжуйте пошук автентичних матеріалів, громадськість оцінить ваші старання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

+ 50 = 54