І знову про спецтранспорт для первинної ланки медицини…

Тільки цього разу – про автівку для Сокирянської амбулаторії. На її придбання держава виділила кошти, а от на 20 тисяч гривень від міської ради на відповідне технічне та страхове оформлення транспорту доведеться чекати довго. Бо у хід іде знову… «шантаж»!

Згідно розподілу медичної субвенції державного бюджету місцевим, яка спрямовується на розвиток сімейної медицини, Центром первинної медико-санітарної допомоги було ухвалене рішення про придбання спецавтомобіля для амбулаторії міста Сокиряни.

Спеціалісти ЦПМСД відразу ж оголосили тендер на придбання техніки. В теперішніх умовах ще один транспортний засіб для медиків краю точно б не завадив, тож прагнуть завершити процедуру якнайшвидше. З відповідним листом-проханням про виділення коштів із місцевого бюджету на страхові оформлення звернулися до керівництва Сокирянської ОТГ.

У відповідь – «тисяча відмовок». Кажуть, що гроші дадуть тоді, коли оформлять передачу автомобіля для Коболчинської амбулаторії. АЛЕ… тільки на умовах Сокирянської ОТГ. А вони, варто нагадати, досить таки «підозрілі» – у документі не зазначено реального пробігу автівки, а свідків, як цим транспортом користувалися працівники міськради – чимало, а головне – не вказані умови, за яких представники ОТГ можуть розірвати цю угоду.

Запропонований Центром варіант договору оренди службового автомобіля чиновникам міськради не до вподоби, адже там детальніше розкривають права та обов’язки сторін. От і маніпулюють та шантажують, вважаючи, що тільки їх позиція правомірна. Та чи так це?

Ці автівки, – і для Коболчинської амбулаторії і для Сокирянської, – закуповує держава. І варто, напевно, спуститися цим панам із міськради на землю! Не спекулюйте на речах, які стають у нагоді, коли рятуються життя людей!