Інтернет-шахраї ошукали жительку Новодністровська на суму понад 24 000 гривень
shaxraystvo

Зловмисники створюють фішингові посилання з метою отримання інформації про банківські реквізити та конфіденційну інформацію. Як тільки громадяни заповнювали відомості, з їх електронних гаманців зникали заощадження. Також часто люди втрачають свої заощадження довірившись псевдобанкірам.

8 серпня, до правоохоронців звернулася 35-річна жителька міста Новодністровськ, яка стала жертвою фішингової атаки. Жінка отримала повідомлення з недостовірним посиланням, перейшовши за яким здійснила авторизацію через мобільний застосунок та ввела реквізити банківського рахунку і коди доступу, в результаті чого втратила понад 24 тисячі гривень.

Відомості про події дізнавачі поліції внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань відповідно до статті 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України. Триває досудове розслідування.

Поліцейські застерігають не варто відкривати посилання від незнайомих або малознайомих співрозмовників, проходити авторизацію на сторонніх сайтах, а також надавати платіжні дані. Саме таким чином на спеціально створених сайтах шахраї отримують доступ до ваших персональних даних.