Капітальні ремонти харчоблоків у закладах освіти громади не припиняються

Тема шкільного харчування у Сокирянській територіальній громаді наразі є актуальною та важливою, адже як зазначає міський голова Василь Козак, забезпечення належних умов для дітей – в пріоритеті діяльності міської ради, зокрема, що стосується факторів впливу на їх міцне фізичне та психічне здоров’я.

Відтак, Сокирянською міською радою своєчасно ухвалюються відповідні управлінські рішення з питань організації безпечного та якісного харчування та створення комфортних умов для прийому їжі школярами та вихованцями дитячих садочків громади.

Стосується це, зокрема, оновлень приміщень харчоблоків у закладах освіти. Відтак, капітальні ремонти їдалень та кухонь в освітніх установах не припиняються.

Наразі, за рахунок коштів місцевого бюджету, розпочато ремонтні роботи в харчоблоках Михалківського ліцею та закладу дошкільної освіти №2 «Барвінок» міста Сокиряни.

Також, відновлюють харчоблок у закладі дошкільної освіти №1 «Веселка», де триває капітальний ремонт приміщення дошкільної установи за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку.

В межах реалізації проєкту «Спроможна школа для кращих результатів» в центральному корпусі Романковецького ліцею ім. К.Ф. Поповича продовжуються ремонтні роботи їдальні та кухні закладу.

Як і в інших школах, ремонт проводять комплексно: заміна комунікацій, системи опалення і вентиляції, водопостачання та водовідведення, електричних мереж, заміна підлоги та оздоблення стін.