Керівництво райдержадміністрації вимагає від всіх профільних служб більшої відповідальності до проведення мобілізаційних заходів в районі

Стан виконання доручень та завдань щодо проведення мобілізації проаналізували сьогодні на нараді в райдержадміністрації, зокрема, йшлося про готовність захисних споруд цивільного захисту та інфраструктури, що знаходяться на території району, наявність та технічний стан техніки.

Крім того, розглянуто питання соціального захисту членів сімей військовослужбовців, які беруть участь в антитерористичній операції на сході країни, та вимушених переселенців. За інформацією управління соціального захисту населення райдержадміністрації проводиться широка роз’яснювальна робота щодо прав даної категорії громадян на види державної соціальної підтримки сімей мобілізованих військовослужбовців і наразі вже надано одноразову допомогу 7 особам цієї категорії на суму близько 3,5 тисяч гривень.

Як зазначалося на нараді, не всі керівники профільних служб з повною відповідальністю поставилися до виконання поставлених завдань, що впливає в цілому на рівень забезпечення  в районі мобілізаційних доручень. Тому наголошено кожному на персональній відповідальності щодо  неухильного виконання чинного законодавства при проведені мобілізації,  поставки людських і транспортних ресурсів длязабезпечення оборони України.

Днями,  в селі Ломачинці перед присутніми виступав війсковий комісар Сокирянсько-Кельменецького комісаріату  Олександр Зайончик, який давав розяснення, щодо мобілізації в районі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

+ 11 = 16