Керівництво райдержадміністрації закликає жителів району підтримати переселенців, які змушені шукати прихисток на Сокирянщині

Нині в район з різних населених пунктів Донецької та Луганської областей прибуло 56 осіб. Більшість родин на даний час проживає в своїх родичів, але 19 сімей шукають місце проживання. Соціальні та профільні служби намагаються вжити вичерпних заходів щодо соціальної адаптації родин, надати їм всебічну матеріальну, соціальну та моральну допомогу. Адже, більшість переселенців втратили не тільки житло, а й особисті речі.

Наразі родинам гостро не вистачає теплих речей, взуття, особливо для дітей, засобів особистої гігієни для немовляти та продуктів харчування.   Виникла потреба в наданні житла для сімей з дітьми – серед приїжджих є багатодітна мати з 6- ма дітьми, якій терміново необхідно знайти тепле помешкання.

Отож, керівництво райдержадміністрації звертається до всіх мешканців району не бути байдужими та надати посильну допомогу людям, які її потребують.

Продукти харчування, одяг для дітей та дорослих, предмети першої необхідності можна приносити в районний територіальний центр соціального обслуговування громадян за адресою: м. Сокиряни, вул. Центральна, 1.  

Окрім того, якщо в когось є можливість надати вимушеним переселенцям в тимчасове користування житло просимо звертатися в районний відділ Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Чернівецькій області, м. Сокиряни, вул. Васильєва, 9а.   

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

7 + 1 =