Кілька доріг у Сокирянах до зими оновлено

Райцентр приймає гостей та своїх горожан на оновлені автошляхи. Нині у вихідні та й усі робочі дні найефективніше працюють дорожники. І з фінансуванням та без нього умудрилися підготувати основні вулиці до зими. Вибоїни та ями латають власним матеріалом. Вулиці Васільєва, Московська  будуть відремонтовані за державні кошти,за рахунок субвенції на 2014 рік, а  Давиденка – за залишок за 2013 рік.

За словами спеціалістів Сокирянського райавтодору , на  Московській і Васільєва все готове для початку ремонту, лише залишається дочекатися фінансування з районного казначейства.       Вулиця Давиденка з першого  по восьме вересня майже закрита. Уже використано гарячого асфальтобетону з Сокирянського асфальтного заводу  – 80 тонн. Взяли участь у ремонті дороги 9 дорожніх робітників, 4 механізатори і бригада на асфальтному заводі –  5 чоловік. Загальна площа ремонту дороги 960 м2  , була задіяна дорожня техніка: дорожня фреза, механічна щітка, каток ДУ-54, повітродувка, самоскиди та грейдер ДЗ-98, в тому числі проведено підготовчі роботи з розчистки грунту та піску в кількості 84 тонн. Кошторисна вартість робіт по вул. Давиденка  – 251 тис. грн.. Керівництво вдячне працівникам  райавтодору за  сумлінну працю щоденно і у вихідні дні.

Філією Сокирянський райавтодор  підготовленно всю кошторисну документацію по об’єкту вул. Московська, яка пройшла експертизу, її вартість –  309 тис. 100 грн., де облаштування асфальтнобетонною сумішшю планується 80 тонн. (800м2), та

вул. Васільєва – кошторисна вартість 198 тис. 354грн., планується покласти 150 тонн асфальтобетону. Тобто, Сокиряни стануть трохи привабливішими і безпечнішими.

  1. Сок коментує:

    +5

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 + 2 =