Колективи Дністровського відділення Чернівецького обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф першими в області отримали автомобілі швидкої медичної допомоги

28 квітня працівники екстреної медичної допомоги святкують своє професійне свято. 1898 року було підписано наказ про створення в Російській імперії двох перших бригад швидкої медичної допомоги.

22 квітня колективи Дністровського відділення Чернівецького обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф першими в області отримали автомобілі швидкої медичної допомоги на базі «Peugeot Boxer» у кількості 3 одиниць.  Всі ці авто класу В, в яких можна здійснювати інтенсивну терапію в дорозі. Урочисте вручення проводилося на базі Кельменецької ЦРЛ керівниками обласного центру екстреної медичної допомоги. На урочистостях були очільники Кельменецького і Сокирянського районів, мер Новодністровська, адміністрація Сокирянської, Кельменецької та Новодністровської лікарень.

Автомобілі було освячено настоятелем Кельменецької Чудо-Михайлівської церкви отцем Вячеславом. В урочистій промові говорилося про співпадіння події із великим святом Пасхи, роль нової техніки в збережені громади краю, про розвиток галузі в цілому, а також вітали колектив  із наступаючим професійним святом і наголосили, що протягом квітня планується повністю забезпечити автомобілями райони області.

Всі бажаючі ознайомилися із автомобілями повністю оснащеними медичною апаратурою, імобілізаційним обладнанням та виробами медичного призначення. Було продемонстровано, що авто створене для надання невідкладної допомоги хворим та постраждалим в надзвичайних ситуаціях у відповідності з Національним стандартом України. У комплектацію автомобілів входять дефібрилятор-монітор та кардіомонітор, електрокардіограф, інгалятор та глюкометр, комплекти кисневого та інфузійного устаткування, набори для імобілізації з кріслом-каталкою та вакуумним матрацом, ручний портативний відсмоктувач та дихальний апарат, сумка-укладка для невідкладної медичної допомоги.
Старший лікар  Сокирянського відділення    Крайній Олександр Вікторович

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

+ 78 = 83