Команда Сокирянщини взяла участь у ІІ обласній спартакіаді «Сила духу» серед інвалідів праці

Як повідомляє районне відділення Фонду ССНВ днями в м. Чернівці  на базі обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Спартак», відбулись відбірні регіональні змагання Другої Всеукраїнської спартакіади  серед інвалідів праці «Сила духу». Метою  проведення даного спортивного змагання є покращення фізкультурно-реабілітаційної роботи та пропаганда фізичної культури і спорту серед потерпілих на виробництві, широке залучення потерпілих на виробництві до активних занять фізичною культурою і спортом, зміцнення їх здоров’я  засобами фізичної культури і спорту, організація  активного відпочинку , орієнтація потерпілих на виробництві на здоровий образ життя, популяризація видів спорту, що входять до програми спартакіади, виявлення кращих спортсменів та підвищення  їх спортивної  майстерності.

Програма змагань включала наступні види спорту: армспорт, гирьовий спорт, які проводились  в трьох вагових категоріях – до 70 кг., до 90 кг., понад 90 кг.; бомбаскет, настільний теніс, дартс та шахи.  Сокирянщину представляли троє інвалідів праці – Репеха Віктор Петрович, який прийняв участь у змаганнях з бомбаскету, Сіркізюк Микола Іванович та Братушко Дмитро Тимофійович, які змагались в шахах. Результатом змагань стала перемога Репехи Віктора Петровича, який зайняв почесне перше місце в змаганнях з бомбаскету та був нагороджений медаллю, вимпелом та грамотою Управління ВД Фонду ССНВ в Чернівецькій області.

За підсумками відбірного туру  буде сформована команда Чернівецької області, яка візьме участь у фінальних змаганнях спартакіади в місті Ужгород.

Повідомляє сайт Сокирянської РДА.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

+ 29 = 38