Комунальники працюють над очищенням автошляхів та вулиць громади від снігу

У зв’язку із випаданням снігу та утворенням на дорогах ожеледиці, працівники комунального підприємства «Сокиряни-благоустрій» спільно із фахівцями філії «Сокирянський райавтодор» працюють над розчищенням та посипанням протиожеледною сумішшю центральних автошляхів громади та міста Сокиряни.

Зокрема, спільними зусиллями фахівців і техніки КП «Сокиряни-благоустрій» та філії «Сокирянський райавтодор»  вранці дорожнє полотно центральних доріг громади, а також вулиць міста Сокиряни, посипано протиожеледною  сумішшю.

Наразі комунальники працюють над розчищенням центру міста Сокиряни, а також під’їзних шляхів та територій основних об’єктів соціальної сфери. Зокрема, забезпечено очищення території лікарні, аби безперешкодно до медустанови могли дістатися автомобілі швидкої допомоги.

Загалом до робіт з розчищення доріг громади залучено 3 одиниці спецтехніки.

Ситуація на території громади контрольована. Особовий склад та техніка комунальних служб перебувають в режимі посиленої готовності до оперативного розчищення проїзних частин та вулиць, у разі посилення випадання снігу.

У зв’язку із погіршенням погодніх умов, жителів громади закликають бути обережними та дотримуватися правил безпеки.

Водії транспортних засобів, дотримуйтеся правил дорожнього руху! Проявляйте пильність та уважність!