«Краще один раз побачити, ніж сто разів почути» – екскурсія для студентів Сокирянського ВПУ

Існує думка: «Краще один раз побачити, ніж сто разів почути». І це правда, адже побачене на власні очі справляє на нас більше враження та надовше залишається в пам’яті, ніж те, про що ми просто чули.
Практичні навички  здобувачі освіти Сокирянського вищого професійного училища  набувають  активно та інтенсивно – отримують нові знання під час екскурсій на виробництва. Молодим людям, які планують вже через кілька років здійснювати виробничу діяльність, притаманне прагнення дізнатися, як відбувається робочий процес «зсередини».
У рамках Тижня  професійної освіти студенти  групи №47 «Кухар; кондитер» (майстер в/н Дімітрова А.В.,  класний керівник Кушнір О.І.),  групи №19 «Т» «Харчові технології» ОПС фаховий молодший бакалавр (куратор Швець О.І.),  групи №20 «Т» «Харчові технології» ОПС фаховий молодший бакалавр  (куратор  Нагірняк А.Г.)  та  групи №52  ТУ  «Кухар; офіціант» (майстер в/н Чумак А.В.)  здійснили виробничу екскурсію до розважального комплексу «Зодіак», а саме до ресторану «ЗОДІАК» (директор – Рябко Василь Васильович) з метою ознайомлення з  основними виробничими фондами підприємства, з технологічними процесами виробництва продукції, асортиментом продукції, наданням послуг мобільного харчування.
Ресторанний бізнес є невичерпною сферою практичної реалізації, і неможливо перелічити кількість «лайфхаків» та кейсових рішень, про які ти не прочитаєш у книгах. Спілкування із досвідченими співробітниками  дає відповіді на безліч питань, пов’язаних  з організацією виробництва, об’ємом закупівель, роботи із персоналом, маркетинговою стратегією і т.д. Часто під час виробничої екскурсії провідні ТОП-менеджери компанії проводять для учнів відкриті лекції, презентації та майстер-класи, що збагачує  новими знаннями і навичками.

 Шеф-кухар ресторану – Гончар Семен Дмитрович який на цій посаді  працює 12 років, а розпочинав працювати тут офіціантом. Між іншим, Семен Дмитрович  є  випускником  Сокирянського ВПУ,  у нашому училищі навчалися його брати та сестри (Павло, Іван, Ульяна, Софія, Надія).
Шеф-кухар ресторану «Зодіак»  провів майстер-клас в приготуванні салату «Цезар», який всі студенти дегустували із задоволенням. Семен Дмитрович довів здобувачам освіти, що потрібно любити свою професію, важко працювати, розвиватися, гарно навчатися – тільки так можна досягти високих результатів та добре заробляти, адже професія кухаря дуже затребувана сьогодні на ринку праці. Побажав учням йти впевнено до поставленої цілі, добре  закінчити навчання в Сокирянському ВПУ і з гарними результатами прийти працювати до цього ресторану.

Учні та викладачі залишилися задоволені організацією та проведенням екскурсії, висловлюють щиру подяку керівництву підприємства, технологічній службі і з нетерпінням чекають нових зустрічей.