ЛІТНЄ СВЯТО У «БАРВІНКУ»

Свято Івана Купала щорічно відзначається 7 липня і символізує поклоніння природі, сонцю, травам і воді. Веселе народне свято тісно переплетене легендами та повір’ями. Раніше було заведено розпалювати багаття, купатися в річці, збирати трави й шукати магічну квітку папороті.

Саме у цей день в ЗДО № 2 «Барвінок» м. Сокиряни пройшло святкування Дня Івана Купала, який організували вихователі.

Під час свята педагоги дали дітям уявлення про традиційне святкування українцями дня Івана Купала; закріпили знання купальських пісень, українських народних хороводів.

Вихователі дітей старших груп Грушецька А.А. та Кушнір Т.Г провели екскурсію до «Шипота», вихователі дітей середньої групи Дончак Н.М., Забудько Н.В. з допомогою батьків провели екскурсію до ставка. Екскурсії супроводжували медичні сестри закладу Стасів Р.А. та Пилипчук А.П.

Там відбулося справжнє шоу. Діти плели та пускали на воду вінки, з великим бажанням розказували вірші, співали пісні, водили хороводи.

Для менших дошкільнят вихователі Стецюк Н.В. та Слушняк Т.І. організувала свято на території установи. Малята показали свою кмітливість, відгадуючи загадки, пограли в рухливі ігри, естафети, у яких змагалися в спритності, вправності: переносили воду в маленьких відерках, переливали воду з однієї судини в іншу.

Педагоги збагатили дітей позитивними емоціями; формували у них почуття національної свідомості, виховували почуття любові до рідного краю.

В гарне літнє свято

Хай радості буде багато!

Папороті цвіт не рвіть,

А в подаруночок прийміть.

Хай збуваються бажання

І найкращі сподівання!