Ломачинецька громада подарувала авто для бійців АТО

Ломачинчани відгукнулися на прохання бійців-земляків  та придбали для потреб солдат, що беруть участь у  антитерористичній операції позашляховик “Mitsubishi Pajero”. Кошти, як повідомили телерадіоорганізації «Сокиряни» місцеві жителі, збирали всім селом. Кожна родина долучилась до важливої справи і ломачинчанам вдалось зібрати більше 60 тис. грн.  Замовили позашляховик за кордоном – головними побажаннями у покупців була надійність двигуна, ходової та велика прохідність. Після ретельної профілактики транспортного засобу народні вмільці розфарбували бойову машину відповідно до ескізів військових  та добавили від себе побажання російському Президенту. Має позашляховик і просторий люк, де, за необхідності, можна розмістити кулемет.

А вже в неділю, 7 грудня, за традицією, настоятель сільського храму освятив автомобіль.

На подарованому “Mitsubishi Pajero” місцевий житель Сергій, який проходить службу в 1-й  танковій бригаді реактивно-артилерійського дивізіону 3-ї реактивно-артилерійської батареї разом з своїм побратимом з Чернігівщини відправилися  у гарячі точки на схід Ураїни.  Автомобіль буде служити, в першу чергу, для потреб бійців – авто необхідне для мобільних операцій та транспортування боєприпасів, продуктів, одягу, розповів військовослужбовець.

Проводжали вояків всім селом. На святковій лінійці учні загальноосвітнього навчального закладу читали вірші та бажали перемоги і швидкого повернення до рідного дому. Жінки ж не могли стримати сліз. А всі без виключення принесли гостинці та обереги захисникам Вітчизни.

Наразі у зоні  АТО знаходяться четверо ломачинчан. Тож місцеві жителі  і раніше допомагали бійцям, і не лише  своїм землякам. Відтак вирішили  проводити адресну допомогу солдатам. Від кожного з них отримали вичерпний перелік найнеобхідніших речей. І всі разом взялися до справи. Тож це не остання пожертва їхньої громади.  Ломачинчани вірять, що їх прикладу послідують й інші громади Сокирянщини.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

+ 51 = 60