Мешканці громади висловлюють щиру вдячність трударям

З кожним днем оновлюються, гарнішають наші Сокиряни, які у понеділок, 12 липня – у храмове свято Первоапостольних Петра і Павла, відзначатимуть день міста.

Хоч декому не подобаються тимчасові незручності, які є закономірними під час різних ремонтів та реконструкцій, але ж роботи – тривають, повсюдно наводиться порядок, місто осучаснюється, що маємо тільки вітати і всіляко підтримувати – словом і ділом!

Більшість людей, напевно ж, розуміють: у тому, що в Сокирянах розгорнуто чимало робіт для оновлення територій і шляхів, поліпшення умов проживання і культурного відпочинку громадян, – найперша заслуга саме міського голови Василя Васильовича Козака. Він не лише ініціатор та організатор численних добрих справ, які відбуваються в нашій територіальній громаді за останні місяці, але й постійний головний «контролер» якості виконуваних робіт.

Разом з тим, не може залишитись непоміченим і те, як старанно та майстерно працює бригада робітників, які вже не один місяць працюють у центрі нашої територіальної громади, крок за кроком впорядковуючи сквери, тротуари, доріжки між вулицями. Незважаючи на погодні прикрощі, навіть на літню спеку, роботящі молоді люди із села Шишківці, яким довіряє виконувати конкретні завдання підрядник, професійно і надійно готують добротну основу, відтак укладають визначені напрямки тротуарів і скверів оригінальним орнаментом, добираючи для цього бруківку відповідних кольорів. А в результаті центр Сокирян стає ошатнішим, гарнішим, привабливішим для очей і для душі.

Численні сокирянці, мешканці громади висловлюють щиру вдячність шановним трударям за вміння навіть з дорожніх матеріалів… творити красу! Бажаємо бригаді робітників із Шишківців та їхнім родинам міцного здоров’я, благополуччя, мирного неба, сімейного достатку! Нехай Бог повертає вам сторицею затрачені в роботі сили й енергію та додає наснаги у житті – на кожну днину і на многії літа!